IN MEMORIAM Op maandag 12 februari bereikte ons het ontstellende bericht dat geheel plotseling was overleden de heer De heer Van Vugt trad in 1957 in onze dienst te 's-Hertogenbosch, waar hij de afgelopen jaren werkzaam was bij de in terne dienst. In Jan, nog pas 58 jaar oud, verliezen wij een goede vriend en trouwe medewerker. Hij was een man van de oude stempel die zowel in ons bedrijf als thuis zijn ac tiviteiten ten volle ontplooide. Daarom kunnen wij ons nog maar moeilijk rea liseren dat Jan zich niet meer in onze gemeenschap bevindt. Wij zullen aan hem blijven denken als aan een goede en trouwe vriend. In deze zeer moeilijke dagen gaat ons medeleven in het bijzonder uit naar me vrouw Van Vugt en haar kinderen. Moge deze gedachte voor hen mede een troost zijn bij het dragen van dit zware verlies. Hn. IN MEMORIAM Op maandag 26 februari j.l. bereikte ons het droeve bericht dat op 24 februari, na een ziekbed van enkele maanden, op 60- jarige leeftijd was overleden onze mede werker en vriend, de heer J. H. VAN KRIEKEN Sinds zijn indiensttreding op 1 februari 1961 is de heer Van Krieken werkzaam geweest op de tekenkamer H.T.B. te Rotterdam. Wij hebben hem daar leren kennen als een gewaardeerd medewerker, een man met een opgewekt karakter, een goede collega en een eerlijk en trouw mens. Zijn heengaan laat ook een grote leegte achter in de postzegelvereniging die hij als actief en accuraat penningmeester vanaf de oprichting gediend heeft. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie leden en in het bijzonder naar zijn kin deren, die, na het heengaan van hun moeder vorig jaar, opnieuw door een zo smartelijk verlies getroffen werden. Moge de wetenschap dat wij allen met hen meeleven hun tot troost zijn in deze moeilijke dagen. DANKBETUIGING Aan allen die ons blijken van medeleven zon den bij het plotseling overlijden van onze man en vader onze oprechte dank. Mevrouw D. J. van Vugt-van Kuijk en kinderen. MUTATIES: DE LEEFTIJD DER STERKEN Amsterdam: 1. 1 J. Sluyter, aangesteld als kassier. 1. 1 mej. J. H. T. M. v d. Veld, aan gesteld als directie-secretaresse. Rotterdam: 1. 1 mej. J. H. Roldaan, secretaresse hoofd adm. Ned., werd chef secr. adm. Ned. 1. 1 mej. M. A. Th. v. Dalen, van adm. R'dam naar secr. adm. Ned. 1. 1 mevr. T. v. Suchtelen van de Haa- re-v. d. Zwaard, van adm. alg. naar HRC. 1. 2 Mej. A. J. F. v. d. Meer, van HRC naar centr. deb. adm. 1. 2 mej. T. Buitendijk, werd overgepl. van centr. deb. adm. naar loonadm. 1. 2 C. C. E. Smith, van techn. opl. naar centr. technol. dnst. 15. 2 Ir. P. E. Röhrig, H.T.B.benoemd tot Produktieleider. Brouwen te 's-Hertogenbosch. Den Bosch: 15. 1 F. Blatter, smeertechn. dnst naar interne dnst. 25. 1 mej. M. E. van Eekert, verk.secr. naar pers.zaken. 1. 2 E. D. Veen, magazijnbeheerder int. transp., benoemd tot onderbaas int. transp. 15. 2 ir. J. B. R. Schwietert, produktie leider brouwen, naar H.T.B. DIPLOMA'S: Amsterdam: dec. '67 A. N. v. d. Steen jr., geslaagd voor het diploma Engelse handelscor respondentie van de Stichting Ned. Ass. voor praktijkexamens. Rotterdam: dec. '67 F. R. de Vries, centr. technol. dnst, behaalde het diploma Ned. han delscorrespondentie van de Stichting Ned. Ass. voor Praktijkexamens. dec. '67 mej. Y. M. Quispel, secretariaat HTB, behaalde het diploma Spaanse handelscorrespondentie van de Stich ting Ned. Ass. voor Praktijkexamens. dec. '67 mej. S. Fintelman, personeel- dienst HTB, behaalde het diploma Engelse handelscorrespondentie van de Stichting Ned. Ass. voor Praktijkexa mens. jan. '68 P. H. M. Klück, HRC is gesl. voor de I.B.M.-cursus „Principes voor computers". KOMENDE JUBILEA EN PENSIONERINGEN: 8 maart: P. Hoogendoorn, bouwk. werkplaats, Rotterdam, 25 jaar. 17 maart: L. Kroep, onderbaas bottelarij, Rot terdam, 25 jaar. 31 maart: C. A. F. Boskemper, alg. werkplaats, Amsterdam, pensioen. 31 maart: P. J. de Gier, bottelarij, Den Bosch, pensioen. 31 maart: T. Verschoor, bottelarij, Rotterdam, pensioen. Mevrouw J. Beukers-Deurloo te Rotterdam hoopt op 13 maart a.s. haar 80ste verjaardag te vieren. Van hieruit wensen wij haar alvast een prettige dag toe. Op 15 februari vierde de heer J. Steen te Amsterdam zijn 93ste verjaardag. Zijn 92ste verjaardag heeft de heer J. T. v. d. Berg op 22 februari te Rotterdam gevierd. Eveneens 93 jaar werd op 9 maart de heer P. C. Gerritsen te Amsterdam. Vanaf deze plaats wensen wij hen alsnog van harte geluk. GOUDEN HUWELIJKSJUBILEUM De heer en mevrouw J. Kreeberg herdenken op 13 maart a.s. de dag waarop zij vijftig jaar ge leden in het huwelijk traden. Gaarne wensen wij hen van harte geluk met deze dag. IN MEMORIAM Donderdagmiddag 22 februari ontvingen wij op de brouwerij te Amsterdam de droeve tijding van het plotselinge overlijden van onze medewerker, de heer Th. H. WIJFJES in leven werkzaam op de boenplaats. Hoewel een ieder wist, dat de gezondheid van de heer Wijfjes al jarenlang te wensen overliet, kwam dit plotselinge overlijden voor ons allen geheel onverwacht. Als man van weinig woorden, maar met een grote plichtsbetrachting droeg hij zijn aandeel bij tot het goed functioneren van de boenplaats, in welke afdeling hij verre weg de langste tijd gewerkt heeft. Wij zijn er dan ook vast van overtuigd, dat de heer Wijfjes daar een grote leegte achterlaat. Vanaf deze plaats wensen wij nogmaals mevrouw Wijfjes en verdere familie heel veel sterkte bij het dragen van dit smarte lijke verlies. S. IN MEMORIAM Op 29 december 1967 overleed op 73-jarige leeftijd de in 1965 gepensioneerde werk nemer de heer M. N. Hartog. Hij was ge durende een periode van 49 jaar werkzaam op de brouwerij te Amsterdam. Te Lijnden overleed op 24 januari jl. de heer L. C. de Bueger. Onze oud-werknemer was van 1923 tot 1964 te Amsterdam werk zaam op de brouwerij. Op 79-jarige leeftijd is te Rotterdam onze oud-medewerker, de heer W. H. G. van Boodegom overleden. Hij was van 1 februari 1909 tot 1 februari 1954 verbonden aan onze brouwerij te Rot terdam. 20

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 22