Ir. P. E. Röhrig produktieleider brouwen Den Bosch Zoals in de directiemededeling van 28 januari werd bekendgemaakt, is ir. P. E. Röhrig met ingang van 15 fe bruari 1968 aangesteld als produktie leider brouwen te 's-Hertogenbosch. Hij volgde in deze funktie ir. J. B. R. Schwietert op, die naar Heineken Technisch Beheer N.V. werd over geplaatst. Bedrijfstechnologische dienst Rotterdam Over de oprichting van bovenge noemde dienst lezen wij in de direc tiemededeling van 31 januari het volgende: In stijgende mate dienen wij ons bezig te houden met nieuwe ontwikkelingen in de technologie van onze procesvoering. Evenals het vorige jaar voor Den Bosch is nu ook voor het bedrijf te Rotterdam besloten tot het oprichten van een bedrijfstechnologische dienst. Deze dienst zal naast de bestaande kwaliteitsdienst omvatten een nieuw te vormen afdeling procestechniek. De afdeling procestechniek krijgt tot taak het verbeteren van bestaande procestechnieken en het bestuderen en in de produktie-afdelingen intro duceren van nieuwe technieken. Ir. J. W. den Hond zal optreden als chef technologische dienst. De heer J. C. Kreb zal worden belast met de werkzaamheden van de afdeling pro cestechniek; de heer J. Plat blijft be- drijfscontroleur in de kwaliteits dienst. Ir. A. de Voogd zal ir. Den Hond als produktieleider verpakken op volgen. Een en ander wordt met ingang van 1 april 1968 van kracht. Stichting Heineken's Personeelfonds In Rotterdam werden op 1 februari verkiezingen gehouden ter voorzie ning in de vacature, die in het be stuur van de Stichting Heineken's Personeelfonds was ontstaan door het aftreden van de heer A. Kamps. Van de twee kandidaten, de heren P. B. Dankloff en L. M. Broekmans, verenigde laatstgenoemde de meeste stemmen op zich en werd derhalve als bestuurslid gekozen. Heeft u de mededeling over de be lastinggegevens 1967 gelezen? Zie binnenzijde omslag onder de in houdsopgave. is gebruikt voor het inrichten van een wachtkamer. Sinds de ingebruikneming van de nieuwe loge zijn twee portiers aan wezig, waardoor aan de bezoekers een ruimere service kan worden ver leend. In de loge ziet u de oudste van de twee portiers, de heer P. W. Plagge, met zijn 42 dienstjaren een bekende en geziene figuur te Rotterdam. Zijn nieuwe collega is de heer Ph. A. van Baaren, afkomstig uit het bedrijf te Rotterdam, waar hij twaalf jaar werkzaam was. Nieuwe portiersloge in kantoor Rotterdam In verband met het feit dat de oude portiersloge van het kantoor aan de Crooswijksesingel te Rot terdam niet meer aan de eisen van deze tijd vol deed, werd onlangs een nieuwe loge gebouwd, die, geheel vrijstaand, een plaats kreeg in het midden van de entree hal. De vrijgekomen ruimte van de oude loge E. J. de Vries Robles Nieuwe bedrijfsarts te Rotterdam Als opvolger van dokter P. Ophof is per 1 maart 1968 dokter E. J. de Vries Robles in dienst ge treden als bedrijfsarts van onze vestiging in Rot terdam. Met ingang van genoemde datum zal het werk van de bedrijfsarts aldaar een volledige dagtaak omvatten. Dokter De Vries Robles, die 58 jaar oud is, stu deerde af in Leiden, waarna hij zich als huisarts te Rotterdam vestigde. In 1946 werd hij benoemd tot keurend en controlerend arts bij de G.G. en G.D. te Rotterdam. Wij heten dokter De Vries Robles van harte wel kom bij zijn intrede in de Heineken gemeenschap, waarin wij hem een vruchtbare werkkring toe wensen. 13

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 15