JAARFEEST 1968 DEN BOSCH Heineken biedt Rotterdam groot vuurwerk aan bij ingebruikneming metro Het publiek in de zaal had het vermoedelijk even zwaar als Ja, ja, wij dansen samen de bostella. Ter gelegenheid van de officiële ingebruikneming van de metro te Rotterdam zal op 10 februari a.s. 's avonds om kwart over negen op het Schouwburgplein een feestelijk vuurwerk worden ontstoken. Dit schouwspel, dat een half uur zal duren, wordt de bevolking van de Maasstad aan geboden door Heineken. Zegt het voort en gaat het zien! Gelukkig mag het bal-na in alle op zichten een succes worden genoemd. De sfeer in de zaal was uitstekend en de muzikale verzorging liet niets te wensen over. De bostella vierde hoog tij en in de bovenzalen trachtte jong en oud zich ritmisch te bewegen op de tonen van daverende, beatmuziek. Tegen het sluitingsuur was iedereen het er roerend over eens dat het per soneelsfeest ook dit jaar, ondanks een wat moeilijk begin, toch een geweldig festijn is geweest. RvE Het is en blijft voor het bestuur van de personeels vereniging ieder jaar weer een groot probleem een goed programma voor het jaarfeest te vinden. Bleek vorig jaar „Heerlijk duurt het langst" een goede greep, dit jaar was de keuze minder geslaagd. Wel heeft het bestuur zijn uiterste best gedaan om óf „Anatevka" óf „De Stunt" voor het personeels feest te contracteren. Toen dit in beide gevallen niet lukte, werd het Utrechts Operette Gezelschap aangetrokken om een uitvoering van „De Circus prinses" te geven. de acteurs en actrices die het ook niet zo best meer wisten. Na het welkomstwoord van de heer Sikking en een korte toespraak van de heer Kloppenburg, waarin deze speciaal dank bracht aan het bestuur van de personeelsvereniging voor het vele werk dat dit in het afgelopen jaar heeft verricht, bracht het gezelschap De Circusprinses op de planken, hetgeen een grote teleurstelling werd. De kwaliteit van het gebrachte was zodanig dat een aantal toeschouwers er de voorkeur aan gaf het einde van de voorstelling in de foyer af te wachten. 23

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 25