Conferencier Jan Blaaser had veel succes met zijn grappen. Ook dit jaar werd het personeelsfeest weer gevierd in alle zalen van gebouw Palace in de Zomerhofstraat. In groten getale hadden de Heineken mensen met aanhang deze zalen gevuld, zodat laat komers ternauwernood nog een plaatsje konden vinden. Het radiodansorkest „John Kristel" verzorgde de muziek in de benedenzaal. In de bovenzaal werd dit gedaan door het radio dansorkest „Harry Mooten". Later op de avond kon men in de bovenzalen ook dansen op de muziek van pianist Tony Schiffer- stein. Tussen het dansen door trad onder andere Jan Blaaser op, die alle artiesten inleidde. Hei Cocktailtrio. dag met mij", dat ze gezongen heeft op het Song festival in Knocke. Verder traden op de Como- brothers, acrobaten die werkten met lange stokken en de Frendy's, eveneens acrobaten. Beide num mers leken veel op elkaar. Tegen negen uur kwamen onder een luid „Lang zullen ze leven" de jubilarissen binnen, die en kele uren tevoren met de directie gedineerd hadden. Omstreeks elf uur waren de polonaises reeds in volle gang De gezellige bars in de ver schillende zalen werden druk bezocht en de cro- quetten, broodjes en plakken worst vonden gre tig aftrek. Het was een bijzonder geslaagde avond. Voor het feest van volgend jaar zal getracht wor den aan de wens „een beatband voor de jongeren" te voldoen. MdK Er werd de hele avond druk gedanst. Het Cocktailtrio oogstte bijzonder veel succes, vooral natuurlijk met het liedje „Leve de man die het bier uitvond". Karin Kent, gekleed in een lange donkerrode broekjurk, werd begeleid door Cas Oosthoek. Zij had veel succes met het liedje „Dans je de hele

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 24