Tennisliefhebbers, attentie worden georganiseerd. U kunt zich aanmelden bij de heer G. A. van Ginneke, toestel 343 en mej. M. M. J. Schönberger, toestel 133, die u tevens gaarne alle gewenste inlichtingen zullen verstrekken. In verband met het tijdig huren van voldoende banen, verzoeken wij be langstellenden zich uiterlijk 15 februari a.s. aan te melden. Aanmeldingen, die later binnenko men zullen door het bestuur afzon derlijk worden beoordeeld. Voor de goede orde delen wij u mede, dat onze ledenvergadering gehouden zal worden op woensdag 31 januari a.s. om 20.00 uur in kantine ,,Hol- landia". Nieuwe leden zijn op deze vergadering uiteraard van harte wel kom. Wij hopen, dat velen als lid van onze club zullen toetreden om de mooie tennissport te gaan beoefenen. Bestuur R.L.T.C. „Heineken" NIEUWJAARSWENS VAN EEN WANDELAAR Wandelen, een fijne sport, met benen lang, of benen kort, je kunt er allen mee aan doen, op lage of op hoge schoen. 't Zij oud, 't zij jong, je kunt ervaren ('t zij met of zonder blaren) dat wandelen je maakt weer heerlijk fit, vooral als je toch vele dagen zit, dan met je „eendje" nog naar huis, geloof me, dat is voor jou niet pluis. Kom, laat die auto nu eens staan, je moet dan eens uit wandelen gaan; na één half jaartje, goed getraind, vergeet je al gauw je „mooie eend" om je te gaan ontspannen en zeg je: „Heerlijk ga ik weer op stap." Maar denk erom, je schoenen niet te krap, je sokken van die beste wol, dan houd je het wel uren vol, vooral als je bij ons komt trainen. Je krijgt weer „spieren" in je benen en niet dat slappe rulle vlees, maar wel een ijzersterke „pees"; je voelt je prettig, fijn en jong, je ademt met gezonde long. Want vuile dampen gaan eruit van 't zitten achter autoruit; je ziet weer water, bes en hei en niet zo'n kille huizenrij. Kom, meld je bij ons groepje aan, het zal voor iedereen wel gaan, in 't weekend heb je dan vertier en daarna werk je met plezier; je voelt je niet meer stram en stijf, je hebt weer „spirit" in je lijf. Geloof me ik heb het lang ervaren (ik heb óók niet meer van die blaren). Kom, train met ons, het zal wel gaan en sluit je bij ons (Heineken) ploegje aan. Dan de Vierdaagse, wat denk je ervan, de grootste eer voor wandelvrouw of -man, en heb je dit dan ééns gedaan, dan laat je 't nooit voorbij meer gaan. En hierbij ied're wandelaar een goed en prettig wandeljaar. E. C. A. VAN DER HOFF contact heeft geleid tot een uitnodi ging aan Heineken om deel te nemen aan een fotopuzzelrit in de Krim- penerwaard en omgeving. Deze uit stekend georganiseerde rit mag bui tengewoon geslaagd genoemd worden. Zo zelfs, dat Heineken's fotoclub op haar beurt in het nieuwe seizoen ook een dergelijke rit wil organiseren. Voorts is de jaarlijks terugkerende havenrondvaart een groot succes ge weest, welk succes ook voor een groot deel op rekening van het Heine ken gerstenat komt. Voor de clubavonden is een toenemen de belangstelling merkbaar, vooral van jongere leden. Dit blijkt ook uit de foto's-van-de-maand van het afgelopen jaar die voor het grootste gedeelte afkomstig waren van juniorleden. Als laatste, maar zeker niet als minste activiteit van de fotoclub noemen we de donkerekamercursus waarvan de vruchten reeds merkbaar zijn in de vaak voortreffelijk technisch afge- Foto-van-de-maand, werkte foto's, die op de foto-van- de-maand avonden getoond worden. Gezien de ruime belangstelling en de behaalde resul taten kan deze cursus een groot succes genoemd worden. van de heer P. W. de Graaf. De jury was unaniem van mening dat deze foto goede kwaliteitswaarde heeft en qua compositie en originaliteit in de keuze van het onderwerp tot de „uit schieters" van deze avond behoorde. Uit beide foto's, ingeleverd door junioren, blijkt zonneklaar de grote activiteit van deze leden. Rest ons alle leden van de fotoclub Heineken nog een voorspoedig en gelukkig 1968 toe te wensen. Al duurt het nog wel even voor het tennisseizoen weer een aanvang neemt, toch kunnen zowel beginnelingen als gevorderden zich nu reeds aanmelden als lid van onze tennisclub. Bij voldoende belangstelling kan voor beginnelingen weer een clubtraining december, A. Haans, groep junioren A. De foto-van- de-maand, december 1967 De foto-van-de- maand, december, was van de heer A. Haans. Deze sfeervolle foto munt uit door de juiste toonwaarde, waardoor tegen licht en boompartij uitstekend tot hun recht komen. Ook wat afwerking be treft niets dan lof! De titel foto-van- de-maand, januari, werd toegekend aan de opname 21

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 23