van onze verenigingen Verslag activeiten Hengelvereniging Heineken Rotterdam 1966-1967 Tienjarig bestaan Judoclub Rotterdam Foto- en filmclub De vereniging kan over het afgelopen jaar terugzien op een voorspoedig jaar met veel wedstrijden, georgani seerd in onderling en in ander ver band, onder andere te Ouddorp, Nieuwkoop en Leiderdorp. Er werd gevist tegen de R.E.T., tegen Heineken Den Bosch en er was de jaarlijkse ontmoeting tussen de drie brouwerijen. Alle wedstrijden verlie pen in een prettige sfeer en werden begunstigd door goed weer. De om gezondheidsredenen aftreden de le secretaris J. de Lange, werd opgevolgd door L. van de Zijden. Het bestuur ziet er thans als volgt uit: le voorzitter: J. Verkerk 2e voorzitter: Ph. van Baaren, le secretaris: L. van de Zijden, 2e secretaris: A. Verkerk, le penningmeester: C. Sutter, 2e penningmeester: J. de Jong. Wedstrijdcommissie: voorzitter: A. Lussenburg; leden: L. Blommers en J. W. Breda; kascommissie: J. W. Breda, A. Lange en K. Smit. Opmerkelijk is te zien dat leden door in verenigingsverband te vissen, betere resultaten gaan boeken, omdat zij andere technieken gaan gebruiken om de vis te verschalken, in sportieve rivaliteit. Tijdens de op 24 november 1967 ge houden jaarvergadering waarbij bo venstaand bestuur werd gevormd, is dank uitgesproken aan de heer J. de Lange, die vanaf de oprichting op bijzondere wijze de vereniging heeft gediend. Voorts ontstond er bij de rondvraag nog een algemene discussie over het meten óf wegen van vis tijdens wed strijden. Besloten werd te blijven meten. Op 13 januari 1968 werd een con tactavond gehouden, waarop in een gezellig samenzijn, met de dames, de prijsuitreiking plaatsvond, naar aan leiding van de persoonlijke resultaten (zie hierna) over het seizoen 1966/'67. J. D. Goedegebuure 1889 cm L. Blommers 1777 C. E. Sutter1251 J. de Jongh 938 C. Hirt804 J. W. Breda695 R. H. van Dongen 564 C. W. M. van de Zijden 516 J. Kraayenbosch 461 W. H. Schellevis 455 C. J. Felperlaan 425 A. Lussenburg 411 K. Smit 292 T. Kortekaas 237 J. Verkerk 200 J. Verkaik 180 G. M. W. Engelse 141 P. A. van Baaren 139 T. J. G. Pas100 A. van Gulik 96 E. C. A. v. d. Hoff 85 J. C. v. d. Water 58 R. Hellewegen 55 G. Kooiman 55 G. Zwankhuizen 48 A. D. Lange 48 Op 2 januari bestond de judoclub Heineken Rotterdam tien jaar. Naar aanleiding daarvan werd op 7 januari voor de junioren een gezellige middag georganiseerd: met zijn allen (45) naar een van de voorstellingen van het bekende programma ,,Bij Dorus op schoot". Om half twee was het verzamelen geblazen bij het theater in de Maurits- straat. Geruime tijd voordat Dorus op het toneel verscheen, begon onze groep reeds te roepen van „Wij willen Dorus, wij willen Dorus", gevolgd door ,,Hi, ha, Heineken" en „Heine ken gaat nooit verloren". De stem ming zat er op deze manier meteen goed in. Toen de voorstelling eenmaal begonnen was, waren ook onze junio ren al gauw helemaal in de ban van Dorus. Na afloop is de hele groep naar de brouwerij gewandeld, waar in de dependance, welwillend door public relations ter beschikking gesteld, een frisse dronk en nog iets voor onderweg om te snoepen uitgedeeld werd. Hier Foto-van-de-maand, januari, P. W. de Graaf, groep junioren A. na ging ieder tevreden naar huis; het bestuur kon terugzien op een geslaag de middag. A. H. Het is gebruikelijk in het nieuwe jaar nog eens een terugblik te werpen op het voorbije jaar. Voor de fotoclub is dit een zeer goed jaar geweest. Graag willen wij u enkele activiteiten in herinnering brengen die hiertoe hebben bijgedragen. Allereerst het tot stand gekomen con tact met de fotoclub Krimpen. Velen zullen zich nog de bijzonder geani meerde contactavond herinneren in het landelijke Krimpen, waar in een gemoedelijke sfeer naar dia's en foto's gekeken is en waarover ook een levendige discussie is gevoerd. Dit 20

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 22