PRODUKTIERECORD AFSCHEID ter plaatse mag deze stipte afwerking zeker een bijzondere prestatie ge noemd worden. De tweede fase, omvattende de bouw van een machinekamer met een ge heel nieuwe koelinstallatie en onder andere een nieuwe elektriciteitsvoor ziening, is reeds in een vergevorderd stadium. Op het ogenblik zijn ook de werk zaamheden ten behoeve van de derde fase in volle gang. Er komt een ge heel nieuw brouwhuis (twee verdie pingen hoog) met de bouw waarvan men op het ogenblik zover gevorderd is, dat aan de installatie van de ketels kan worden begonnen. De derde fase van de uitbreiding omvat de bouw van een nieuw brouwhuis. U ziet hier het storten van de vloer. Nauwelijks een week na het in gebruik nemen van de eerste tien nieuwe tanks, maakte Lagos melding van een even eens bijzondere prestatie, deze keer in de produktiesector. Op 19 september namelijk werd het feit herdacht, dat de brouwerij op die datum reeds de produktie, die voor het gehele jaar 1967 was voorzien, had bereikt. Om dit moge lijk te maken hebben de leden van de staf zich bijzondere inspanningen getroost en vele van hun vrije dagen opge offerd. Het is welhaast onnodig te zeggen dat op de bijeenkomst, die op 19 september ter viering van dit produktierecord was belegd, menige toost op deze prachtprestatie werd uit gebracht. Ter gelegenheid van zijn vertrek uit Lagos werd de heer E. Toigo op 4 september door zijn collega's en medewer kers van de ziederij- en kelderafdelingen letterlijk en figuur lijk uitgeluid. Onder de afscheidsgeschenken, die hij ont ving, bevond zich namelijk ook een „talking drum". Op de foto ziet u de heer Toigo, die onder grote hilariteit van de aanwezigen zelf ook de „pratende trom" bespeelde. V.l.n.r. mevrouw Rao, de heer Rao (verkoopafd.) en de heren Welmers (techn. manager) en Kruidenier (brewing manager). V.l.n.r. de heer Sansome (publ. relations manager N.B.L.), mevrouw Vink, mevrouw Boreel en de heren Verhoeven (chef bottelarij) en Vink (chef-machinist).

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 9