VOOR DE TIENDE MAAL JUMPING AMSTERDAM Commerciële dienst horeca „evolueerde" Dinsdag 7 november hield de commerciële dienst horeca een landelijke bijeenkomst in Eind hoven. Het ochtendprogramma was in het bijzonder gericht op de mens in de huidige tijd en samenleving, 's Middags bracht men een bezoek aan het Evo- luon, waar men in snel tempo een blik wierp op de ontwik keling van de mens en zijn techniek(en) in verleden, heden en toekomst. Op de foto ziet u het gehele gezelschap in de hal van het Evoluon. Ruim 130 paarden en meer dan honderd ruiters, waaronder vele internationale beroemdheden, waren van 2729 oktober 1967 te Amsterdam bijeen om hun krachten te meten op het 10e Internatio nale Concours Hippique „Jumping Amsterdam", in de grote ten toonstellingshal van het RAI-gebouw. Van de aanvang af is Heineken een van de steunpilaren van dit evenement geweest. Daarom was Heineken ook vertegenwoordigd met twee span prachtig opgetuigde brouwerij-paarden, die na elke wedstrijd met behulp van een eg de piste effenden. Ook treft men ieder jaar een met veel zorg gecreëerde bierstand aan. Ditmaal was deze, met het oog op de komende Olympische Spelen, opge bouwd in Mexicaanse stijl en droeg zij de naam „Heinecienda". Het voornaamste bewijs van Heineken's belangstelling voor dit evenement was dat evenals in vorige jaren ons concern de Grote Prijs van Nederland ter beschikking had gesteld. Lang leek het er tijdens het internationale Jachtspringconcours op, dat een jeugdige Ierse amazone, Miss Mc Dowell, met de prijs zou gaan strijken. Zij had het parcours foutloos gereden in verreweg de snelste tijd van alle deelnemers. Maar uiteindelijk wist haar leer meester, de Ier Seamus Elayes, haar met 0,4 seconde te kloppen en mocht hij uit handen van de heer A. H. Heineken voor de vijfde maal de trofee in ontvangst nemen onder groot enthousiasme van de duizenden toeschouwers in de hal en ten aanschouwen van de miljoenen toeschouwers van de Eurovisie-uitzending. De heer Heineken overhandigt de beker aan de winnaar van de grote prijs van Nederland, de Ier Seamus Hayes. De „Heinecienda"

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 6