Rotterdam kreeg in „pand 32" nieuwe ruimte Een aantal maanden geleden is in Rotterdam ruimte geschapen voor enkele diensten en afdelingen, die mede in verband met de komende reconstructie in een nieuwe behuizing dienden te worden ondergebracht. Daartoe is een van de huizen aan de Crooswijksesingel (nr. 32) verbouwd en zodanig ingericht dat daarin de plaatse lijke Dersoneeldienst, de bedrijfsgeneeskundige en de tandheelkundige dienst, de personeelmaatschappelijk werkster en de loonadministratie konden worden onder gebracht. „Pand 32", zoals de nieuwe ruimte in de wandeling genoemd wordt, grenst aan de achterzijde aan het brouwerijterrein en is via een aldaar gemaakte ingang toegankelijk. Op de begane grond bevinden zich de spreekkamer van de bedrijfsarts, de behandelkamer en een ruimte, waar de bedrijfsverpleegster de scepter zwaait. Een trap hoger vinden we de kamer van de chef per- soneeldienst Rotterdam en van zijn secretaresse, mejuf frouw M. de Klerk. Op dezelfde verdieping is de tand heelkundige dienst gevestigd. De tweede verdieping is gereserveerd voor de chefs personeelzaken maandsalaris en uurloon en van de per soneelmaatschappelijk werkster. Nog een trap hoger komen we tenslotte op de loon administratie en op de personeeldienst uurloon, welke laatste ruimte door mevrouw C. M. Kievits-Scheffers en de heren G. van Puffelen en jhr. A. W. C. Quarles van Ufford gedeeld wordt. Enkele spreekkamers, garderobes en een keuken com pleteren tenslotte pand 32, dat ondanks de zakelijke opzet een zekere sfeer van gezelligheid heeft behouden. BIJ DE FOTO'S: 1. De heer J. Spijker, die op 23 maart van dit jaar in dienst trad af als chef personeeldienst Rotterdam. Afkomstig uit het Gooi (geboren en getogen in Hilversum) heeft de heer Spijker in de Zaanstreek zijn sporen op het gebied van personeel zaken verdiend. Voor zijn komst bij Heineken was hij onder andere gedurende tien jaar als chef personeeldienst bij de cacaofabriek ,,De Zaan" werkzaam. 2. De heren L. W. Ruivenkamp (I.) en E. van Kooten, respec tievelijk chef personeelzaken uurloon en maandsalaris. Rechts mejuffrouw R. van Vliet, assistente. 3. Mevrouw C. H. Atzema-Looman, de personeelmaatschap pelijk werkster, in gesprek met mejuffrouw A. M. P. Busser, stagiaire, van de Sociale Academie. 4. De afdeling van tandarts C. H. J. de Vey Mestdagh in vol bedrijf. Rechts zuster G. H. Hootsen. 5. De bedrijfsverpleegster, zuster J. H. van der Hoeff in haar nieuwe werkkamer. 6. Cp de derde verdieping bevindt zich onder andere de loon administratie. In het midden de heer J. H. A. Oosterbroek, chef van de centrale loon- en salarisadministratie, hier tijdens een van zijn bezoeken aan deze afdeling. Links mejuffrouw W. M. de Heer en rechts de heer H. Klein.

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 4