Overzicht van de jubilea in 1968 Overzicht van de pensioneringen in 1968 personeelscadeau, een bedrag onder couvert, het opspelden van het ereteken voor veertig jaar trouwe dienst alsmede het overhandigen van de gebruikelijke envelop. De heer Berkemeier haalde nog enkele herinneringen op uit de eerste tijd van de loopbaan van de heer Verbiest. Hoe destijds de beschikbare vrije tijd op kantoor door gebracht werd met bamzaaien, dat volgens strakke regels werd gespeeld. Als cadeau, bestemd voor de vrije tijd die de heer Verbiest straks na zijn pensionering weer beschik baar krijgt, overhandigde de heer Berkemeier een stel „roestvrijstalen lucifers" alsmede een taart voor de „bamzaaikoning" van destijds. In zijn dankwoord zei de heer Verbiest verrast te zijn door de grote belangstelling. Hij toonde zich verder ver baasd dat men alles uit zijn „verleden" zo goed wist. De heer Verbiest dankte de heer Van der Werf voor diens vriendelijke woorden en voorts allen, die hadden bijgedra gen dit jubileum tot een feest te maken. Ook de dames van de kantine en de heren van de raadskelder dankte hij voor de perfecte wijze waarop zij de vele liters koffie, respectievelijk bier aan hem hadden uitgeschonken. Tot besluit, in militaire termen sprekend, zei de jubilaris: „Ik behoor tot de oude hap. Ik heb in de voorste linies gestaan. Straks neem ik afscheid en daarom verzoek ik u in te stemmen met de woorden van de bekende song: Old soldiers never die They just fade away". 5 jan. A. L. de Lange 25 jaar, Rotterdam 26 apr. fil. Den Haag. 29 jan. T. H. Weber, 25 jaar, Amsterdam 30 apr. boenplaats. 1 febr. W. F. Holleeder, 25 jaar, reclame. Amsterdam 17 mei 15 febr. E. Breemer, 25 jaar, Rotterdam 17 juni preventief onderhoud. 17 febr. W. H. Schellevis, 25 jaar, Rotterdam 19 juli technische dienst. 18 febr. J. M. Bekker, 25 jaar, algemene werkplaats. Amsterdam 22 aug. 8 mrt. P. Hoogendoorn, 25 jaar, bouwkundige werkplaats. Rotterdam 23 aug. 17 mrt. L. Kroep, 25 jaar, onderbaas bottelarij. Rotterdam 11 okt. 16 apr. W. C. Both, 40 jaar, Amsterdam 29 okt. verkoop Nederland. C. Slingerland, 40 jaar, Amsterdam bottelarij. A. J. Backer, 40 jaar, Amsterdam public relations. J. M. van Meggelen, 25 jaar, Rotterdam fil. Parallelweg. M. N. C. van Gogh, 25 jaar, Rotterdam interne dienst. mej. J. M. H. Mets, 25 jaar, Rotterdam verschepingen. P. C. Gimbel, 40 jaar, Amsterdam export. J. de Kraai, 25 jaar, Rotterdam tapkelder. J. L. Jansen, 25 jaar, Amsterdam bouwkundige werkplaats. A. Doderer, 25 jaar, Amsterdam garage. 29 febr. W. Visser, Rotterdam 31 juli J. A. v. Beek, Rotterdam bouwkundige werkplaats. garage. 29 febr. W. Groothuis, Rotterdam 31 aug. A. F. Picavet, Amsterdam interne dienst. bottelarij. 31 mrt. C. A. F. Boskemper, algemene werkplaats. Amsterdam 30 sept. C. Beekhuyzen, interne dienst. Rotterdam 31 mrt. P. J. de Gier, Den Bosch 30 sept. M. H. de Jong, Amsterdam bottelarij. bottelarij. 31 mrt. T. Verschoor, Rotterdam 30 sept. K. Hartog, Amsterdam bottelarij. bouwkundige werkplaats. 30 apr. J. J. A. Limpens, Rotterdam 30 sept. G. Schutter, Amsterdam centraal magazijn. kantine. 30 apr. N. Smeets, centraal magazijn. Rotterdam 30 nov. K. M. v. Doremaele, bottelarij. Den Bosch 31 mei J. G. A. Keizer, boekhouding. Amsterdam 30 nov. J. Hirt, centr. pers. dienst. Rotterdam 31 mei P. M. H. Reinards, verkoop Nederland. Rotterdam 30 nov. C. E. Sutter, kas. Rotterdam 31 mei J. Weber, bottelarij. Den Bosch 30 nov. Th. H. Wijfjes, boenplaats. Amsterdam 25-

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 27