DANKBETUIGINGEN Afscheid J. PALING Graag wil ik, ook namens mijn vrouw en kinderen, mijn dank betuigen aan directie, bedrijfsleiding, chefs en collega's voor de grote belangstelling op de dag van mijn afscheid, voor de hartelijke woorden, die tot mij gesproken zijn en voor de mooie cadeaus die ik toen mocht ontvangen. Dat alles heeft mijn afscheid gemaakt tot een gebeurtenis die ik niet licht zal vergeten. D. F. RENNER Mede namens mijn kinderen wil ik gaarne mijn dank betuigen aan directie, bedrijfsleiding, chefs, collega's en bazen voor de grote belangstelling bij mijn afscheid op 29 september en voor de cadeaus, welke ik bij die gelegenheid mocht ontvangen. Ook wil ik nog graag allen bedanken, die mij vooral in de afgelopen jaren door hun medeleven tot grote steun zijn geweest. L. BLOMMERS Bij mijn 25-jarig jubileum ben ik met mijn vrouw en kinderen bijzonder getroffen door de vele blijken van belangstelling. Dankzij u allen kan ik mijn munten verzameling uitbreiden. Hartelijk dank. A. J. VAN GIJLSWIJK Mede namens mijn vrouw en kinderen dank ik directie chefs en collega's voor de vele blijken van belang stelling en voor de cadeaus, die ik bij mijn 25-jarig jubileum heb mogen ontvangen. M. A. SPORREL Hiermede betuig ik, ook namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan directie, bazen en collega's voor de belangstelling, bloemen en cadeaus, bij mijn af scheid, 6 oktober Jl. J. PALING Bij het afscheid van de heer Paling lieten ook de gepensioneerden, de heren Termaaten (I.) en Van Agthoven, zich niet onbetuigd. Na bijna zesenveertig dienstjaren was voor de heer J. Paling, administrateur in het biermagazijn te Rotter dam, op 28 april van dit jaar de dag aangebroken waarop hij in verband met het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd afscheid nam. Dat gebeurde toen, tijdens de ontvangst door de bedrijfsleiding, alleen officieel, omdat de heer Paling zijn werkzaamheden op de brouwerij nog enige tijd zou voortzetten. Van zijn zesenveertig dienstjaren is de heer Paling een groot aantal jaren op de boenplaats (17) en in de gist- kelder (13) werkzaam geweest. Hij begon in de bottelarij, keerde in 1954 daarin voor enkele jaren terug en werd in 1957 naar het biermagazijn overgeplaatst, waar hij tot zijn pensionering de functie van administrateur ver vulde. Op 6 oktober jl. nam de heer Paling afscheid van de Rotterdamse brouwerijgemeenschap. In kantine Hol- landia werd hij toegesproken door de heer Eibers, die niet de gehele .doopceel" van de heer Paling lichtte, maar zich beperkte tot de laatste tien jaar, de periode van het biermagazijn. De heer Paling had zich doen kennen als een man, die altijd klaar stond voor anderen, een man ook, die de moeilijkheden niet uit de weg ging. De heer Eibers dankte de heer Paling voor de mede werking, die deze altijd had gegeven en voor zijn steun bij het oplossen van moeilijke problemen. De heer Eibers betrok in zijn dank ook mevrouw Paling voor de be geleiding die zij haar man had gegeven en overhandigde haar en haar man een passend geschenk. Met een kort dankwoord van de heer Paling werd het officiële gedeelte van deze middag besloten. Onder de velen die de heer Blommers op 29 september de hand ten afscheid kwamen drukken was ook ir. Büchli. 7

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 9