Rotterdam: 15. 9 A. C. Commijs, transp.dnst, met mej. A. Serier 20. 9 B. G. Scheffers, boekh., met mej. G. M. J. Kok 22. 9 mej. L. Koedood, C.T.D., met C. T. M. Verroen 29. 9 H. D. Verhoef, havendnst, met mej. M. G. de Wit 3.10 J. H. Vos, tekenkamer H.T.B., met mej. J. K. Klok 13.10 G. N. Bouma, techn. opl., met mej. J. F. de Weerd Den Bosch: 29. 9 J. G. van Groningen, fustencol., met mej. A. van Hoek 30. 9 M. M. van Hulten, bott. werkpl., met mej. T. Pelders 6.10 G. A. H. Vissers, bott. werkpl., met mej. A. F. Stakenburg Geboren: Amsterdam: 21. 9 Karin, dochter van W. F. K. de Rooy, garage 7.10 Andrea Antonie, dochter van mr. H. A. Meyer, Heineken Int. Rotterdam: 12. 9 Leonard Johannes, zoon van Th. J. E. Biezeman, H.R.C. 16. 9 Edwin, zoon van W. J. B. Dierijck, boekh. Den Bosch: 30. 9 Adrianus H., zoon van A. A. H. J. Steenbakkers, bouwk. ond. Mutaties: Amsterdam: 1.10 B. Beekman, huisverbr., naar Rot terdam 1.10 E. J. Veenhof, districtsverkooplei- der huisverbr., benoemd tot chef 15.10 E. Fortuin, van verk.secr. naar horeca als vertegenwoordiger Rotterdam: 29. 9 mej. T. Buitendijk, van H.R.C. naar centr. deb. adm. 29. 9 mej. P. Arends, van H.R.C. naar centr. deb. adm. 29. 9 mej. H. M. Zwijnenburg, van H.R.C. naar centr. deb. adm. 29. 9 mej. G. v. d. Veken, van H.R.C. naar centr. deb. adm. 29. 9 mej. C. Neeleman, van H.R.C. naar centr. deb. adm. 1.10 V. F. Tromer, vertegenw. huis verbr., is benoemd tot districts- verk.leider in Amsterdam 1.10 J. van 't Hof, vertegenw. huis verbr. R'dam, is benoemd tot be- drijfsl. eigen agentsch. Dordrecht 1.10 A. van Son, vertegenw. huisverbr. R'dam, is benoemd tot distr. verk.- leider R'dam. 1.10 drs. G. van Schaik, distr. verk.- leider huisverbr. R'dam is benoemd tot landelijk verk.leider huisverbr. 1.10 G. J. L. Geerse, H.T.B., naar techn. dnst Den Bosch Den Bosch: 1.10 C. Smits, verk.secr., naar R'dam, opleiding vert. 1.10 mej. M. Y. A. Vincentie (opl.) van loonadm. naar budg. 1.10 mej. A. F. G. M. Taubert (opl.) van budg. naar boekh. 1.10 J. A. G. Elands, mech. werkpl. (weekl.) naar planning en werk- voorb. (maandl.) 1.10 B. J. van der Aa, bedrijfscontr. (weekl.) naar lab. (maandl.) 1.10 mej. M. E. J. Damen, verk.secr., naar telefooncentrale Diploma's: Rotterdam: aug. E. H. v. d. Wiel, prod, inkoop, be haalde het diploma marketing assistent van de Avondacademie voor Bedrijfs wetenschappen Den Bosch: sept. P. A. J. Verhagen, geslaagd voor diploma Landmachinist A, koelbedrijf GOUDEN HUWELIJKSJUBILEUM De heer en mevrouw B. Martens hebben op 14 november jl. de dag herdacht waarop zij vijftig jaar geleden in het huwelijk traden. Vanaf deze plaats wensen wij hen alsnog van harte geluk met hun dag. KOMENDE IUBILEA EN PENSIONERINGEN 30 nov.: G. E. Kleingeld, chef centraal ver koopsecretariaat Amsterdam en verkoopsecre tariaat Rotterdam, 25 jaar. 30 nov.: pensionering H. J. Vol, garage-werk plaats, Rotterdam. Wij ontvingen bericht dat op 18 oktober is overleden de heer E. F. W. de Heij. De heer De Heij is van 1 juli 1920 tot 1 februari 1966 werkzaam geweest op de brouwerij te Rotterdam. Mede namens mijn schoonmoeder, vrouw, zwa ger en schoonzuster wil ik directie en collega's van mijn overleden schoonvader, wijlen de heer E. F. W. de Heij, hartelijk danken voor de gevoelens van medeleven en het bewijzen van de laatste eer aan de overledene. Namens de familie, W. J. v. d. STEEN ^zDiveróevaatjeó (Gratis advertenties van en voor het personeel. Opgaven in te dienen bij de i redactie onder vermelding van naam, brouwerij, telefoon en/of huisadres). Te koop: Nieuwe Fiat 124, ca. 6500 km gereden, compl. met radio en acces- isoires, f 6500,P. L. Kobessen, toestel 362, Rotterdam of 010 - 124137. IN MEMORIAM Op maandag 16 oktober jl. bereikte ons het ontstellende bericht dat in de middag van 13 oktober, op 39-jarige leeftijd, na een langdurig ziekbed was overleden, onze medewerker en vriend, de heer A. VIS Speciaal onder de mensen, waarmee hij dagelijks omging, heerste een diepe verslagenheid. Niemand had immers verwacht, dat een zo levenslustige en ogenschijnlijk gezonde man dit zou overkomen. Zijn positieve levenshou ding was ons zo vertrouwd geworden, dat wij er veel moeite mee hebben ons te realiseren dat wij Dries zullen moe ten missen. Wij hopen dat zijn vrouw en kinderen de kracht zullen vinden dit zware verlies te dragen. Bij ons leeft hij voort als een eerlijk mens en een goede vriend. A. Wijnands. Na een langdurige en slepende ziekte overleed op 19 oktober 1967 in 's-Her- togenbcsch op 59-jarige leeftijd de heer Ék F. C. M. DUPONT Toen de bouw van de nieuwe brouwerij amper begonnen was, verwisselde de heer Dupont zijn werk op het Arbeids bureau voor een functie bij Heineken in Den Bosch, waar hij met de perso- neelswerving belast werd. Begin 1962 werd hij medewerker op de afdeling rekening-courant en op 1 januari 1963 volgde zijn benoeming tot kassier. Als zodanig was hij algemeen bekend. De heer Dupont werd hoog gewaar deerd, omdat hij een leefregel had, die met „plicht" begon. De vele blijken van meeleven gedurende zijn lange ziekte getuigden tevens dat hij ook als mens algemeen geacht werd. Ons innig meeleven gaat uit naar zijn gezin. Moge dit voor mevrouw Dupont en haar kinderen een troost zijn in deze voor hen zo moeilijke dagen. C. G. Op 26 september 1967 is te Amsterdam onze oud-medewerker, de heer H. Vis ser overleden. De heer Visser was van 3 februari 1922 tot 1 november 1959 werkzaam op de brouwerij te Amsterdam. Op 27 september 1967 is overleden de heer A. Jongerden, De heer Jongerden was werkzaam op de brouwerij te Amsterdam van 12 april 1918 tot 30 juni 1947. Te Rotterdam is op 27 september over leden de heer H. Arissen. De heer Arissen is werkzaam geweest op de brouwerij te Rotterdam van 25 mei 1908 tot 1 april 1957. 17

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 19