Foto- en filmclub De foto van J. Arbman, het Hollandse landschap, is ge maakt tijdens de puzzelrit met de fotoclub uit Krimpen aan de Lek. De foto is sterk van compositie, heeft een fraaie insluiting door de knotwilgen aan de linkerkant, met de molen in het sterke punt" en een goede invoe rende lijn van het water. De foto van de Euromast is van A. Haans. Een originele benadering van het ontwerp, krachtig van compositie. De moderne vormgeving van de Euromast is hier goed afgebeeld. Onze club telt nu 105 leden, beginners zijn bij ons altijd welkom. Foto-van-de-maand, oktober (II): A. Haans, groep beginners junior. Op de 26 oktober j.l. gehouden ledenvergadering is het volgende bestuur gekozen: voorzitter Th. B. Dankhoff, secretaris J. van Puffelen, penningmeester A. A. Frenks, comm. van materiaal mej. W. M. Westra, comm. van de filmafd. A. G. Harijgens. Als voornaamste programmapunten voor het komende seizoen noemen we: de foto- en de dia van de maand de doka-cursus een puzzelrit ons eerste lustrum het afmaken van onze speelfilm het vertonen van films, contacten met andere foto clubs, het maken van films of een diaserie bij Neder landse liedjes enz. Zeer veel aandacht zal dit seizoen besteed worden aan onze beginners, vooral op het gebied van instructie en technische voorlichting. In de maand oktober waren er weer twee foto's die met een gelijk aantal punten uit de bus kwamen. Beide foto's zijn van beginners en voortreffelijk qua technische uit werking. Hiernaast: Foto-van-de-maand, oktober (I): J. Arbman, groep beginners junior. Boven: 13

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 15