DE STAND VAN ZAKEN IN D igantisch eheel roeit estaag Gezicht op de wasmachine van colonne 6, met daarachter de auto- matencabine. Op de voorgrond een van de twee vullers met aange bouwd pneumatisch transport voor de kroonkurken. Een gedeelte van het paneel in de automaten- cabine met de elektrische besturingsappara- tuur voor de vullers en de pasteuriseermachine van colonne 6. De tweedeks pasteuriseermachine van co lonne 7 in aanbouw; daarnaast de wasmachine. Op de achtergrond de dienstruimten. Vier maanden geleden, in het juni- nummer, lieten wij u enkele beelden zien van de inrichting van de nieuwe bottelarij in Den Bosch. Waren er destijds nog maar een paar machines in het stadium van opbouw, wie nu een kijkje neemt in de gigantische hal, constateert met enige verbazing dat aan colonne 6 de laatste hand ge legd wordt en dat de afwerking van colonne 7 zich in een vergevorderd stadium bevindt. Bij onze technici is van enige ver bazing geen sprake, de werkzaam heden verlopen volgens (netwerk planning en het tijdstip van voltooiing van dit machtige geheel begint nu in zicht te komen. Wanneer u dit leest, is de situatie zo, dat alle onderdelen van colonne 6 zijn geïnstalleerd en gemonteerd, hetgeen wil zeggen dat de in U-vorm opgestelde verpakkingseenheid me chanisch klaar is om te gaan draaien. Nadat de laatste elektrische voorzie ningen zijn getroffen, kan worden begonnen met het beproeven van de colonne. Aanvankelijk vanaf 1 november worden de flessen daarbij met water gevuld. Daarna vanaf medio november begint het proefdraaien met bier. De gehele beproevingsperiode zal zich over enkele weken uitstrekken. Intussen zullen de werkzaamheden aan colonne 7 zover gevorderd zijn, dat de montage van de wasmachine begin november gereed zal zijn. Het zelfde geldt voor de pasteuriseer machine en voor de vullers. Onge-

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 8