BUITENLAND Op 12 augustus werden de heer en mevrouw Schilling- Eusoff te Kuala Lumpur verblijd met de geboorte van hun dochter Noelani Tiara. In verband met de omstandigheden in Bukavu keerden op 13 augustus mevrouw L. J. Vonk-de Ruiter en mevrouw A. Ooms-Brouwer met hun kinderen voorlopig naar Nederland terug. Een blijde gebeurtenis vond plaats in het gezin van de heer en mevrouw Meijers-van Oei in Triest, waar op 15 augustus een zoon, Frans Roelof, werd geboren. Uit Kisangani kwamen de heer A. Hiskes en de heer J. H. Kreuger via Kinshasa op 15 augustus voor een kort verlof naar Nederland. Op 16 augustus kwam mevrouw J. M. van Dam-Hille Ris Lambers uit Kaduna met haar kinderen in Nederland aan. De heer J. R. E. Kraft kwam op 18 augustus met zijn ge zin uit Moundou met verlof naar Nederland. Uit Kinshasa arriveerde op 19 augustus de heer M. Krou- wer met zijn gezin met verlof in Nederland. In verband met de omstandigheden ter plaatse keerden mevrouw H. van Eerbeek-Visser en mevrouw I. Groothuis- Gort uit Kinshasa op 19 augustus met hun kinderen tijdelijk naar Nederland terug. Op 27 augustus vertrok de heer P. Snoey naar Brazzaville, waar hij zal assisteren bij de montagewerkzaamheden in ver band met de aanleg van de nieuwe koelinstallatie. Mevrouw P. J. Schalk-van den Tol keerde op 30 augustus met haar kinderen uit Boma naar Nederland terug. De heer B. van Donge uit Genua verliet onze dienst op 31 augustus. Na genoten verlof reisden ir. B. A. Horstman en zijn gezin op 1 september weer terug naar Singapore. Op 6 september reisden de heer T. F. C. Meeles en me vrouw S. P. de Vries-van Mourik met haar zoontje naar Kumasi, waar de heer Meeles bij Kumasi Brewery Ltd. werk zaam zal zijn als afdelingschef; de heer H. F. de Vries was reeds eerder in Kumasi teruggekeerd. De heer E. Toigo vertrok op 8 september met zijn gezin met verlof uit Lagos naar Italië. Uit Burgos keerde op 9 september de heer G. J. L. Geerse naar Nederland terug. Op 10 september vertrok de heer D. J. Ringoir uit Kinshasa met verlof naar Nederland. Na genoten verlof keerde de heer A. L. M. van Rijn op 11 september terug naar Singapore. Op 13 september kwamen de heren C. Allport, P. J. A. Suykerbuyk en R. Elert uit Aba in Parijs aan, vanwaar de heer Allport met verlof naar Engeland vertrok en de beide anderen naar Nederland doorreisden. Mevrouw M. A. van der Goes-Janssen reisde op 13 sep tember met haar beide kinderen naar Lagos, waar haar man als afdelingschef werkzaam is. Op 14 september vertrok de heer J. J. Veldhuizen naar Freetown, waar hij als afdelingschef is gedetacheerd bij Sierra Leone Brewery Ltd. Na genoten verlof reisden ir. H. Timmer en zijn gezin op 15 september naar Kaduna, waar de heer Timmer tijdelijk als Brewery Manager werkzaam zal zijn. Uit Gisenyi kwam op 16 september de heer H. Rodenburg met verlof naar Nederland. Eveneens op 16 september vertrok mevrouw M. D. L. Boreel-Rost Onnes met haar beide dochtertjes naar Lagos, waar haar man als Heineken Product Manager werkzaam is bij Nigerian Breweries Ltd. Ir. H. Hensel vertrok op 18 september met zijn gezin uit Singapore met verlof naar Nederland. Op 20 september keerde mevrouw C. P. M. Haring-Bon- sen met haar kinderen uit Boma naar Nederland terug. De heer W. Dijkstra tenslotte reisde op 25 september met zijn gezin naar Pointe-a-Pitre (Guadeloupe) waar hij als pro- duktieleider werkzaam zal zijn bij de Société Anonyme des Grandes Brasseries Antillaises. Diploma's: Amsterdam: juni F. A. Steennis, export, ontving het Testimonium voor verkoopleiding van het instituut Praehap. juli J. B. Bokhorst, vertegenw. huisverbr., geslaagd voor het diploma marketing- assistent Rotterdam: juni R. Bakker, centr. technol. dnst, be haalde het diploma bedrijfseconoom van het Instituut voor bedrijfsweten schappen juli mej. M. Brouwer, techn. dnst, ge slaagd voor het diploma steno-Neder lands juli L. P. M. de Jonge, horeca, geslaagd voor het diploma Vakbekwaamheid ondernemer café- of aanverwant be drijf (richting dranken en spijzen) juli P. de Winter, centr. techn. dnst, be haalde het diploma leerling-analist van de Stichting ter behartiging van de vorming tot assisterend laboratorium- personeel aug. mej. E. J. W. Bangma, verk. secr., geslaagd voor het diploma Handels correspondentie Nederlands Den Bosch: juli W. H. M. Leeuwis, int. dnst, en A. J. M. Litsenburg, int. dnst, behaalden beiden het N.B.O.B.-diploma KOMENDE JUBILEA 1 nov.: C. A. van Rooyen, districtsverkoop leider, Amsterdam, 40 jaar. 3 nov.: E. H. C. B. Verbiest, verkoop Neder land, Rotterdam, 40 jaar. DE LEEFTIJD DER STERKEN De heer A. A. Overwater te Amsterdam zal D.V. op 20 oktober a s. zijn 80ste verjaardag vieren. Enkele jaren ouder wordt de heer P. Barendregt te Rotterdam, die op 9 november a.s. de leeftijd van 85 jaar hoopt te bereiken. Beiden doen wij van hieruit alvast onze harte lijke gelukwensen toekomen. GOUDEN HUWELIJKSJUBILEA De echtparen C. v. d. Beyl te Eindhoven en H. de Gast te Rotterdam hopen op respectie velijk 17 oktober en 1 november a.s. de dag te herdenken waarop zij vijftig jaar geleden in het huwelijk traden. Vanaf deze plaats wensen wij hen van harte geluk met hun dag. Hiermede wil ik mijn dank betuigen aan allen, die na het overlijden van mijn man op eniger lei wijze van hun belangstelling en medeleven hebben blijk gegeven. In het bijzonder dank ik mevrouw Atzema voor de steun, die ik van haar mocht ontvangen. MEVROUW E. VERVAT-KÜPPER Door de vele en ontroerende bewijzen van har telijk medeleven, door onverwacht velen uit uw bedrijf betoond bij het overlijden van mijn ge liefde man en onze lieve, zorgzame papa, is het mij niet mogelijk mij tot ieder persoonlijk te richten. Mag ik u daarom langs deze weg voor uw belangstelling zeer hartelijk danken. Zeer erkentelijk ben ik in het bijzonder voor de warme woorden van medeleven die de heer Hof sprak bij het afscheid van mijn man, voor het feit dat vier van zijn collega's hem bij het afscheid wilden flankeren en voor de persoon lijke deelneming, die vele anderen mij nog betuigden. MEVROUW F. M. OUD-SOMERS DIVERSEVAATJES (Gratis advertenties van en voor het personeel. Opgaven in te dienen bij de redactie onder vermelding van naam, brouwerij, telefoon en/of huisadres). Te koop tegen elk aannemelijk bod een N.S.U.- scooter, 10 jaar oud, doch in goede staat (o.a. is een nieuwe accu geïnstalleerd). Te bezichti gen bij de heer Van Leen, garage Rotterdam. 19

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 21