AD IN DE BOOT FRIELANSERS GEVRAAGD die in 3 LUIK '67 taboe zijn: sex, religie en politiek. Maar aangezien, gelukkig, om deze drie nog niet het hele leven draait, is er voorlopig nog voldoende stof tot schrijven te vinden. Kom, toon daadwerkelijke belangstelling, wij rekenen op reacties. DE JEUGDREDACTIE P.S. Wat zei u? Oooh, bent u al 28. Nou èr. jeugdrubriek onder redactie van: jan van dungen, rudie van eekert, hans jonkers, marie-anne slinger, peter steenbekkers, greet de klerk, ad sinkeldam, els küper, dick van yperen, jos berlo, aart koopmans, cor lange. 3 LUIK '67 draait. De eerste afleveringen zijn verschenen, de redactieleden hebben „hun" pagina's kritisch bekeken, gelezen, herlezen en hebben positieve en negatieve commen taren moeten aanhoren en deze com mentaren van tijd tot tijd uitgelokt. Tot zover zijn wij er dus, nu ja, zijn we er, een heel eind in ieder geval, maar toch nog niet helemaal waar we wezen willen. Immers, tot op heden zijn alle artikeltjes en verhalen uit de pen van de redactieleden zelf gevloeid, maar in feite is het de eerste taak van een goede re dactie niet alleen zelf te schrijven, maar vooral ook ingekomen kopij te verwer ken. En juist op die ingekomen kopij zitten wij nu te wachten. Oh, we voelen ons echt wel heel wat mans en zeker in staat om maandelijks een dankbaar ge bruik te maken van de ons toegewezen pagina's, maar toch, wij zijn er zeker van dat er onder de lezers en lezeressen van 3 LUIK '67 schrijvers in spé zitten en wij wachten vol spanning op de geboorte van hun geesteskinderen, ledereen heeft altijd wel wat te vertellen, fantasierijke geesten zijn er op de brou werij in overvloed aanwezig, iedereen heeft een eigen mening en geeft die graag ten beste. Pak eens een keer een vel papier en maak er wat van. Probeer een discussie te openen, schrijf eens over die sport waar je nu helemaal weg van bent en waarvan je net wat meer weet dan de rest. Misschien heb jij nu net bij toeval die plaat ontdekt die te goed was voor de hitparade en die voor fijnproevers het einde is. Laat het horen, kom ermee voor de draad. Kijk om je heen, er zijn werkelijk onder werpen te over, er zijn maar drie punten Op 23 juni jl. hebben we in Amsterdam groot feest gehad, want Ad ging op die daq in de huwelijksboot. Hij niet alleen, natuurlijk. Joke Mommenhoff was zijn bruid en houdt nu het huishoudelijk roer in handen. Hij ging, zoals dat hoort, in 't stemmig zwart. Zij droeg een eigentijdse bruids japon en in haar lange blonde haren waren rode rozen verwerkt. Dat ze er schattig uitzag, kun je op bovenstaande foto, genomen op het Waterlooplein, zien. Ad en Joke, wij wensen jullie nogmaals heel, héél veel geluk toe.

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 28