AMSTERDAMSE GEPENSIONEERDEN HADDEN ZONNIG UITSTAPJE Op het terras voor het restaurant werden de dorstigen gelaafd. verte de legtanks van onze Bossche vestiging konden bewonderen. Langs Vught en Loon op Zand gingen we naar Kaatsheuvel, waar ons eerste reisdoel, „De Efteling", gelegen was. Op het terras voor het restaurant zocht iedereen een plaatsje en werden de dorstigen gelaafd. Vervolgens wan delde men in groepjes door de tuin. Doornroosje sliep nog steeds en ook Sneeuwwitje leed nog aan de gevol gen van het bijten in de giftige appel. Voor verschillende mensen waren de dansende elfjes van het Indische Sprookje dè attractie, 't Was ook werkelijk de moeite waard. Na het nuttigen van de lunch zocht men de bussen weer op. De tocht werd voort gezet door een van de mooiste ge- nemen en voor sommigen is het kijken ook leuk. Om half vijf vertrokken we weer. Het laatste reisdoel was „Musis Sacrum" in Arnhem, het stamadres, waar de borrel reeds wachtte. Na deze bor- rel(s) volgde de zeer goed verzorgde maaltijd, die alle eer werd aangedaan. Een klein orkest zorgde voor gezellige muziek op de achtergrond. Na afloop van de maaltijd betrad de heer Stap het podium. Hij dankte het gezelschap, dat in leeftijd varieerde van 65 tot 92 jaar (de heer Steen), voor het feit dat zij allen weer mee gegaan waren. De H.P.U. organiseert altijd het liefst St. Nicolaasfeesten voor kinderen en voorjaarstrips voor gepensioneerden, omdat er steeds zo Op weg naar het sprookjesbos. Het was 13 juni jl. stralend weer toen de Amsterdamse gepensioneerden voor de tweede maal hun jaarlijkse voorjaarstrip maakten. Om kwart voor negen vertrokken de vijf bussen, elk voorzien van een grote Heineken vlag, van de brou werij. Via Utrecht reden we naar 's-Hertogenbosch, waar we uit de deelten van Noord-Brabant. Via Veghel, Gennep en Mook kwamen we terecht bij „Hotel Groot Berg en Dal" in Berg en Dal. Op het terras had men een prachtig uitzicht over de Betuwe. Bij het hotel was ook een zwembad aanwezig, maar daar mocht men alleen maar naar kijken, 't Was trouwens toch te koud om een duik te veel reacties op komen. Na de heer Stap kreeg de heer Huij- brechtse het woord. Hij dankte, na mens de gepensioneerden, de organisa toren en de directie voor de prettige dag. Even acht uur verlieten we „Musis Sacrum" en reden voldaan naar Am sterdam terug. Vol aandacht voor de vliegende Even uitrusten

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 19