Heineken bij verrassing op circuit van Silverstone perijn. die vraag niet met hoeveel geluk als official op dit voor hem vreemde circuit is weten door te drin gen. Vóór de start spreekt hij ge kleed in een rood Heineken hemd Liane bemoedigend toe. Liane zelf heeft een Heineken embleem op haar helm en overall. Ze praat ook nog even met haar twee Engelse monteurs, die beiden het Heineken T-shirt dra gen. Dan de start. Liane stuift weg; ze rijdt niet onverdienstelijk en in het veld van twintig deelnemers eindigt ze tenslotte op de zevende plaats. Di rect na de finish dirigeert official Schipperijn Liane en haar wagen naar het middenterrein. Daar ontvangt zij een reuzefles als trofee van Heineken en een Edammer kaas namens het Nederlandse Zuivelbureau in Londen. Veel medewerking kreeg onze publi- citeitsman van Heineken (Ltd.) Lon den en in het bijzonder van de heer Toms, director van H'ineken Ltd., die ook tijdens dit geslaagde evenement aanwezig was. Liane in actie op het circuit van Silverstone (ongeveer 100 km ten noorden van Londen). Heineken's publiciteitsman Schipperijn spreekt voor de start Liane be- Aan de start met haar twee Engelse monteurs, moedigend toe. Ze heet Liane Engeman. Knap, blond, 23 jaar. Werkt als Hollands fotomodel in Engeland, woont in Londen. Neemt sinds een jaar deel aan allerlei sportwagenraces. Niet zonder succes. Als op 18 juni de eerste nationale formule-V race (renwagens gebouwd op Volkswagenbasis) op het circuit van Silverstone gehouden worden, is Liane een van de twintig deelnemers en tevens de enige vrouwelijke cou reur. Liane heeft drie sponsors, onder wie Heineken. Op de baan bevindt zich ook onze publiciteitsman Schip- Direct na de finish speelt zich voor de tribune dit Hollandse tafereeltje af: Edammer kaas en Heineken voor de charmante Nederlandse cou reur, Liane Engeman.

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 18