en de komende vrouw F. A.OLIEDAM 25-jarig jubileum DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw betuig ik allen, die mijn jubileum tot een zo on vergetelijke dag hebben gemaakt, mijn oprecht hartelijke dank. J. G. 't HARDT Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, allen hartelijk danken die van hun belangstelling blijk gaven bij mijn 25-jarig jubileum en voor de cadeaus die ik mocht ontvangen. J. VAN NOORD Gaarne wil ik, mede namens mijn vrouw en dochter, directie, bedrijfsleiding, chefs en collega's bedanken voor de grote belangstelling bij mijn 25-jarig jubileum en voor de cadeaus die ik bij die gelegenheid mocht ontvangen. Het is voor ons een dag geweest, die wij niet gauw zullen vergeten. J. ZWIJNENBURG Mede namens mijn vrouw dank ik allen hartelijk die hebben meegewerkt om mijn 25-jarig jubileum tot een onver getelijke dag te maken. De cadeaus vonden wij prachtig. F. A. OLIEDAM Het was een spontaan en ongedwongen afscheid, waarbij mevrouw Van Helden, tweede van links, vele handen kreeg te schudden. V.l.n.r. de heer Hof, mevrouw Van Helden, mejuffrouw Boersma, haar opvolgster, de heer Verver, mevrouw Breeman en de heren van Geijlswijk en Pieters. Uit Amsterdam bereikte ons het vol gende verslag: Vrijdag 30 juni 1967 was de laatste „brouwerijdag" voor mevrouw K. van Helden, personeelmaatschappe- lijk werkster te Amsterdam. Hoewel zij zich had voorgenomen deze dag de laatste dingen nog over te dragen aan haar opvolgster mejuf frouw Th. H. M. Boersma en „wat handen te schudden" tijdens de af scheidsreceptie van de heer Kamstra, pakte alles wat anders uit. De bedrijfsleiding en bazen en een aantal vertegenwoordigers van het personeel verrasten haar eerst 's mor gens met een afscheidscadeau bestaan de uit twee tinnen bierpullen met de inscriptie 1-1-1965 1-7-1967. Maar nog meer verrast was zij daar na, toen zij op de maandelijkse bijeen komst van de gepensioneerden door de heer Huybrechtse werd toegespro ken namens de gepensioneerden, die in groten getale waren opgekomen. Tijdens de recente bustocht van de gepensioneerden was deze huldiging in alle stilte voorbereid. „Geen woor den maar daden, was uw beleid," al dus de heer Huybrechtse, „en daarom willen wij ook de daad bij het woord voegen en u als blijvende dank een Op 7 juli jl. herdacht de heer F. A. Oliedam, magazijnmeester te Amsterdam, het feit dat hij 25 jaar geleden bij Heineken in dienst trad. Mej. Th. H. M. BOERSMA, personeel- maatschappelijk werkster Amsterdam Als opvolgster van mevrouw K. van Helden is op 16 mei 1967 in onze dienst getreden mejuffrouw Th. H. M. Boersma, die wij hierbij gaarne aan u voorstellen als de nieuwe personeel- maatschappelijk werkster van onze vestiging in Amsterdam. de kantine. In het bijzijn van de chefs van de afdelingen waar de heer Olie- dam heeft gewerkt, enkele vertegen woordigers van het personeel en de collega's van het centraal magazijn, werd daar het personeelscadeau over handigd. De heer Oliedam was zeer in zijn schik met het hem aangeboden elektrische scheerapparaat en me vrouw Oliedam met het rek met keu kengerei. L. H. Vrijdag 7 juli 1967 was het 25 jaar geleden dat de heer F. C. Oliedam in dienst trad van de brouwerij te Am sterdam. Op verzoek van de jubilaris werd geen officiële receptie gehouden. Nadat de heer en mevrouw Oliedam 's morgens door de heer Weymarshau- sen op het hoofdkantoor waren ont vangen waar het eremetaal en de biibehorende envelop werden over handigd, was er daarna nog een kleine bijeenkomst in de lunchkamer van verzilverde kandelaar aanbieden." Op deze dag is wel duidelijk naar voren gekomen, dat mevrouw Van Helden haar personeelmaatschappe- lijke taak heeft vervuld op een wijze, die door de brouwerijgemeenschap bij zonder is geapprecieerd en gewaar deerd. Mejuffrouw Boersma, die haar oplei ding genoot aan de Sociale Academie te Amsterdam, nam gedurende enige jaren deel aan het ontwikkelingswerk in Noord-Afrika en het Nabije Oos ten. Na haar terugkeer in Nederland was zij drie jaar werkzaam bij de Scheepvaartvereeniging Zuid in Rot terdam. Wij heten mejuffrouw Boersma van harte welkom in ons midden en wen sen haar een prettige werkkring bij Heineken toe. 14

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 16