ON Z E JUBILARI SS E N 25-jarig jubileum J. G. 't HARDT 25-jarig jubileum J. ZWIJNENBURG en J. VAN NOORD De man, die bij de jubileumvieringen in de raadskelder altijd op de achtergrond zijn taak verricht, stond 22 juni jl. in diezelfde raadskelder in het middelpunt van de belangstelling: zilveren jubilaris J. G. van 't Hardt; Jo, voor hen die hem wat nader kennen. De heer d'Artillac Brill, hoofd public relations, zei in zijn toespraak, dat hij de jubilaris in de afgelopen jaren goed had leren kennen, onder andere als iemand, die stipt is in zijn afspraken en ook als degene, die met een oplossing komt wanneer er bepaalde problemen zijn. De heer Brill maakte er verder geen geheim van, dat naar zijn mening de heer 't Hardt een groot aandeel heeft in het scheppen van die speciale, prettige sfeer in de raadskelder, waardoor men zich daar thuis voelt. Daarvoor en voor alles wat de jubilaris in deze afdeling gedaan had, dankte de heer Brill hem hartelijk. De directe chef van de jubilaris, de heer Vriethoff, be lichtte de karaktereigenschappen van de heer 't Hardt. Hij deed dat op een heel aparte manier, waaruit echter snel duidelijk werd, hoe voortreffelijk die eigenschap pen zijn. De heer Vriethoff overhandigde een envelop, het cadeau namens het personeel, alsmede een grammo foonplaat als persoonlijk blijk van waardering voor hetgeen de jubilaris al die jaren gedaan had. Na het spontaan ingezette en door allen meegezongen „Lang zal hij leven", sprak de heer Vriethoff mevrouw 't Hardt toe. Hij dankte haar voor het begrip dat zij steeds opgebracht en de medewerking op de achter grond, die zij altijd gegeven Altijd dienstbaar, het devies van de heer l_j "n~ J. G. 't Hardt, afdeling public relations, die op nau. Uc neer 22 juni jl. in Rotterdam onder grote belang- Vriethoff deed stelling zijn zilveren jubileum vierde. deze woorden vergezeld gaan van een kleine bloemenhulde. Namens de ex cursieleiders en de huisver- bruikvertegen- woordigers spraken respec tievelijk de he ren Zevenber gen en Jansen hun waarde ring uit voor de plezierige samenwerking, een waarde ring die zij ieder met een geschenk onderstreepten. Aan het slot van deze toch wel heel bijzondere jubileumviering, dankte de heer 't Hardt, mede namens zijn vrouw, voor de vele blijken van be langstelling en voor de cadeaus. „Wij vinden het heel fijn, dat u allemaal erbij geweest bent!" Bij dit dubbele jubileum, dat op 30 juni jl. in Rotterdam gevierd werd, staat, tegen de alfabetische volgorde in, de heer Zwijnen- burg voorop, vanwege het feit, dat hij vijfentwintig jaar geleden juist twee da gen eerder in dienst trad dan zijn collega, de heer Van Noord 'un' was *ieer Zwijnenburg een kwart eeuw, waarvan bijna twintig jaar als Beiden begon- chauffeur, in dienst van Heineken Rotterdam. nen hun loop baan bij Heineken in de stal, doorliepen enkele andere afdelingen als de pekkerij, de legkelder en de emballage, waarna zij, de heer Zwijnenburg in 1948 en de heer Van Noord in 1952, deel gingen uitmaken van de transportdienst. De heer Zwijnenburg is nog steeds als chauffeur werkzaam, terwijl de heer Van Noord vorig jaar om gezondheidsredenen naar de garagewerkplaats overging. Deze en andere bijzonderheden uit de afgelopen vijf entwintig dienstjaren van de beide jubilarissen werden weer aan de vergetelheid ontrukt tijdens de ontvangst door de bedrijfsleiding. Daarbij waren ook, zoals gebrui kelijk is, de echtgenoten van de jubilarissen aanwezig alsook de dochter van de heer Zwijnenburg, die even eens bij Heineken, op het Rekencentrum, werkzaam is. Aan het slot van deze ongedwongen bijeenkomst bracht de heer Van Rossem mede namens de directie de beide jubilarissen en hun dames dank voor hetgeen zij, direct en indirect, voor de maatschappij gedaan hadden. Daarna onderscheidde de bedrijfsleider de heren Zwij- 12

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 14