WHO 13 WHO? ONDERSCHEIDING VOOR DE HEER GOMBERT PERSONALIA BUITENLAND Tijdens het bezoek dat de heren Ch. Tidbury (Whitbread U.K.) en drs. J. Gombert onlangs brachten aan de brou werij van Johannesburg, werden beiden wegens bijzon dere verdiensten geplaatst op de „List of Honour" van deze brouwerij. Ter gelegenheid van deze feestelijkheid werd boven staande foto genomen, waarop u van links naar rechts ziet de heren Ch. Tidbury, Managing Director Whitbread U.K., G. R. A. M. Johnston, General Manager Whit bread S.A. en drs. J. Gombert, directeur Heineken Technisch Beheer N.V. De heer en mevrouw Daniel-Robles Caturla te Burgos werden op 16 juni verblijd met de geboorte van hun zoon Ronald Ignacio. Op 19 juni vertrok de heer W. Dijkstra voor twee maan den naar de brouwerij te Soerabaja. Na genoten verlof keerden de heer H. Gerritsen en zijn gezin op 21 juni terug naar Moundou. In Heemskerk aanschouwde op 21 juni Arjen Willem Geerse het levenslicht als zoon van de heer en mevrouw Geerse-Van der Hoef. Uit Lagos kwam op 22 juni de heer H. G. Liebetrau met zijn gezin met verlof naar Europa. De derde geboorte in deze periode werd gemeld uit Bukavu, waar Maria Anne Vonk werd geboren als dochter van de heer en mevrouw Vonk-De Ruiter. Op 23 juni reisden mevrouw Otter en haar dochtertje naar Gisenyi, waar de heer H. Otter sinds kort werkzaam is als machinist. De heer P. Snoey en zijn gezin vertrokken op 23 juni uit Burgos weer naar Nederland. Uit Singapore vertrok op 25 juni de heer A. L. M. van Rijn met zijn gezin met verlof naar Nederland. Op 29 juni reisde mevrouw M. Phaff-Sparreboom met haar zoon Adrie naar Freetown, waar de heer Phaff als Brewer werkzaam is bij Sierra Leone Brewery Ltd. Eveneens op 29 juni vertrok Jan Schalk naar Boma om de schoolvakantie bij zijn ouders door te brengen. Na genoten verlof keerden de heer B. Engel en zijn gezin op 30 juni terug naar Singapore. De heer H. Lupker reisde op 1 juli naar Lagos, waar hij zal assisteren bij de montagewerkzaamheden in verband met de uitbreiding van de brouwerij aldaar. Uit Lagos vertrok op 1 juli ir. H. Timmer met zijn gezin met verlof naar Nederland. Op 5 juli reisde mevrouw E. van Driel van Wageningen- Goslings met haar gezin naar Kumasi, waar haar man sinds kort werkzaam is bij Kumasi Brewery Ltd. De heer H. Schurink kwam op 7 juli met verlof uit Moundou naar Nederland. Naar Lagos vertrok op 15 juli mevrouw H. W. van den Berge-Schmoutziguer; haar man is daar sinds kort als Pro duction Manager werkzaam bij Nigerian Breweries Ltd. Op 16 juli keerde de heer D. Coppoolse na genoten verlof terug naar Kinshasa. Een functionaris van H.T.B. nam, tijdens een bezoek aan een van de buitenlandse brouwerijen, deel aan het carnaval ter plaatse. Vraag: Wie is hij en waar werd deze snapshot ge maakt? 10

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 12