De heer Brill verrichtte de sluiting van het oude ontvangstgebouw. In een vrolijke optocht trok men van het oude naar het nieuwe ontvangstgebouw. den, overhandigde de heer Kloppen burg ter gelegenheid van deze officiële ingebruikstelling een grote foto van twee van onze Amsterdamse paarden. Daarna stelde onze directeur door het indrukken van een knop de bier- pomp op afstand in werking. Tegelijk met het vollopen van een bierlaars, gloeide een der lampen boven het buf fet aan en uit, wat weer vergezeld ging van het loeien van een sirene, buiten. Na de officiële opening droeg de heer Kloppenburg op zijn beurt het gebouw over aan de heer Brill als hoofd van de afdeling public rela tions. Samen met de heer Kloppenburg en enkele van de genodigden dronk de heer Brill de bierlaars leeg, waarmee het gebouw tevens officieel was inge wijd. Voor de belangstellenden was er daar na gelegenheid de nieuwe aanwinst voor de ontvangst van onze gasten te bezichtigen. Het gebouw, dat gelegen is aan de zuidzijde van het terrein, achter de garage en de kantine, heeft een grote zaal die plaats biedt aan ongeveer negentig personen. Vanuit het entreehalletje heeft men voorts toegang tot de kleine zaal, die onge veer dertig gasten kan herbergen. Beide zalen, die elk een eigen bar hebben, kunnen worden afgesloten door middel van schuifwanden. Er is verder een keukenaccommodatie, van waaruit de gebruikelijke kleine hapjes worden geserveerd. De grote zaal beschikt over een uitstekende voorziening voor het vertonen van De heer Kloppenburg verrichtte de officiële opening van het nieuwe gebouw met een druk op de knop waardoor de pomp in werking trad en een bierlaars gevuld werd. films vanuit een speciale cabine. Het ontwerp voor het nieuwe ont vangstgebouw is gemaakt door ons bouwbureau te Rotterdam. Hoewel het gebouw nog maar betrekkelijk kort in gebruik is, ziet het er naar uit dat hier dezelfde sfeer en gezellig heid zullen heersen als in de oude ontvangstruimte, ondanks de eenvou dige opzet daarvan, steeds het geval is geweest. De heer Sikking ontving voor zijn nieuwe ont vangstgebouw een grote foto van twee van onze Amsterdamse paarden, de blessen Jo en Jan Pieter.

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 11