Den Bosch kreeg nieuw ontvangstgebouw I Het nieuwe ontvangstgebouw, gezien uit de richting van de kantine. Nadat op 31 januari jl. de heer Sik- king, chef receptie op onze Bossche vestiging, de eerste spade in de grond had gestoken, verrees in goed vier maanden tijds een nieuw ontvangst- gebouw, dat op 16 juni jl. aan het eind van de middag officieel in ge bruik werd genomen. Dat gebeurde lei attributen van het zojuist gesloten gebouw werden meegevoerd, naar de nieuwe ontvangstruimte. Daar ver telde de heer Van Nierop iets over de totstandkoming van het nieuwe ge bouw, dat hij door het overhandigen van de sleutels symbolisch aan de heer Kloppenburg overdroeg. De heer Kloppenburg vervolgens wees op het belang van dit gebouw in het kader van de goede relaties met die groepen van mensen, die voor een bedrijf van groot belang zijn. Aan de heer Sik- king, die met zijn mensen de goede betrekkingen met deze relaties op zo uitstekende wijze weet te ouderhou- VÊÊSÊÊêk Mifi I echter pas nadat men op hoogst in formele wijze afscheid had genomen van het oude gebouw, dat zoveel jaren aan zovele duizenden bezoe kers gastvrij onderdak heeft verleend. Nadat de heer Zantman met enige weemoed de verschillende verdiensten van het oude gebouw in een geestige speech had gememoreerd, verrichtte de heer Brill de sluiting door met één beweging de houten toog boven de tap op de toonbank te laten neer dalen. Daarna trokken de aanwezigen in een vrolijke optocht, waarin aller- Links: Een gedeelte van de grote zaal. Rechts: Kijkje vanuit de grote zaal in de entreehal met garderobe. Daarachter bevinden zich de toiletten; rechts is een telefooncel. Onder: De kleine zaal.

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 10