DE HEINEKEN SPORTWEDSTRIJDEN De jaarlijkse sportontmoeting tussen de drie brouwerijen vond dit jaar niet in één plaats en op één dag plaats, maar speelde zich af op 26 mei. 3 en 10 juni jl., waarbij elke vestiging als gastheer optrad voor de deelnemers aan twee of drie takken van sport. In verband met deze decentrali satie was er geen beker als inzet voor deze ontmoeting in haar geheel. In plaats daarvan ontving in elke tak van sport de winnende vestiging een fraaie plaquette. Alle deelnemers kregen bovendien ieder een tweetal glazen met inscriptie als herinnering aangeboden. Er is, evenals in de vorige jaren, met animo en overgave gestreden voor het beste resultaat. Amsterdam en Den Bosch wonnen elk drie plaquettes, terwijl Rotterdam slechts één Bij de foto's hierboven: Amsterdam (Lakeman, links) tegen Rotterdam (De Baan). De Rotterdammer Fransen, die de sterke Amsterdamse speler Meyer goed partij gaf. De enige vrouwelijke deelnemer, mej. Damen van Den Bosch. De Bosschenaren Van Dinter (I.) en Van Vliet in actie. De drie ploegen na afloop op de interbrouwerijfoto. V.l.n.r. De Baan (R), Berghout (R), Van Dinter (B), mej. Damen (B), drs. Goos (A), Fransen (R), Seger (A), Van Vliet (B), Meyer (A), Siemens (A), Lakeman (A), Beekmans (B) en Agatz (R). zo'n trofee mee naar huis kon nemen. In de overige wed strijden bezette de Maasstad steeds de tweede plaats. Am sterdam werd eenmaal tweede en eindigde drie maal op de derde plaats. Den Bosch won drie plaquettes en werd vier maal vierde. Hoe het in de verschillende wedstrijden toeging kunt u in de hierna volgende verslagen lezen. Tafeltennis Als eerste in de rij van de jaarlijkse sportontmoetingen tussen de drie brouwerijen was het tafeltennis aan de beurt. En zo traden op vrij dagavond 26 mei de drie teams aan in een van de sportzalen aan de Quellijn- straat. Al spoedig bleek, dat de superioriteit, die Amster dam op dit gebied bezat, danig aan het wankelen was. Hoewel Meyer bepaald nog de sterkste speler is, had Rotterdam in de persoon van Fransen toch een sterke tegenstander gevonden en het treffen tussen hen beiden werd dan ook het hoogte punt van de avond. Verder verdient nog ver melding het charmante en dappere optreden van mejuf frouw Damen uit Den Bosch, die als enige vrouwelijke deelnemer in dit zo bijzonder geslaagde toernooi mee speelde. De wedstrijden verliepen vlot en in een plezierige sfeer. Op twee na alle partijen werden in twee games beslist. Amsterdam en Rotterdam wonnen elk met 100 van Den Bosch en omdat de Maasstad ook de wedstrijd tegen de hoofdstad in zijn voordeel besliste (73), werd Rotterdam eerste, met Amsterdam op de tweede plaats. S. Biljart Amsterdam. 3 juni 1967. In het gezellige clublokaal aan de Quellijnstraat speelden zich op het groene laken van de twee biljarts span nende en aantrekkelijke wedstrijden af. De Amsterdamse ploeg.

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 8