Het nieuwe bedrijfspand. meentebestuur van Breda, bij monde van de heer Ver meulen, die in zijn toespraak de door hemzelf gestelde vraag, of de opening van een nieuw bedrijf als dit voor de gemeente belangrijk was, bevestigend beantwoordde. Nadat de Bredase wethouder de oorkonden, behorende bij de eerste, gratis zendingen naar de twee bejaarden tehuizen, had ondertekend, verklaarde hij het nieuwe bedrijfspand officieel voor geopend. De laatste spreker was de heer Vriends, die in zijn dankwoord zijn grote erkentelijkheid uitsprak aan het adres van allen, die aan de totstandkoming en de ope- Een gedeelte van het magazijn met links de kantoorruimten. Het nieuwe bedrijf is officieel geopend: de eerste, gratis zending, bestemd voor twee Bredase bejaardentehuizen, verlaat het terrein. ning van het nieuwe pand hun medewerking hadden verleend. Heineken's Bierhandel Eris Breda beschikt op het nieuwe adres, Riethil 1, op het industrieterrein „De Krogten", over een stuk grond van 4000 m2, waarvan ongeveer 1000 m2 wordt ingenomen door het ruim vijf meter hoge gebouw. Hierin zijn de opslagruimten onderge bracht voor de verschillende artikelen. Als bijzonder heid kan nog vermeld worden, dat de bouw van een fustenperron niet nodig was, omdat intussen bij Heine- ken het palletiseren van vaten was ingevoerd, hetgeen een eenvoudige en economische opslag mogelijk maakt. Verder bevinden zich in de hal de verschillende kanto ren, sanitaire afdelingen en een kantine. In het bedrijf zijn op het ogenblik 21 mensen werkzaam. Mastreechter Star in Rotterdamse brouwzaal Rotterdam. Op zaterdag 27 mei jl. gaf het bekende Limburgse koor „De Mastreechter Star" een concert in De Doelen. Evenals vorig jaar waren de koorleden na afloop in de late avonduren gedurende enige tijd onze gasten in de raadskelder van de brouwerij, waar bij een goed glas bier nog menig lied werd weggezongen. Wij vonden een aantal leden van het koor bereid ter- wille van een foto in de brouwzaal nog een klein stukje zang ten beste te geven. U ziet hen hier tussen en op de ketels in actie. Wij kunnen u verzekeren dat het een machtig mooi geluid was!

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 7