Aan het slot van zijn toespraak overhandigde de heer Tijssens als geschenk namens het personeel van H.T.B. een Van Dale's groot woordenboek. Mevrouw Kooyman werd verrast met een grote doos bonbons. Nadat chef-machinist De Lange voor de vuist weg en met bravour enige feiten, meningen en goede wensen ten beste had gegeven, was het laatste woord aan de heer Kooyman. Deze dankte voor de belangstelling, in het bijzonder voor die, welke bleek uit de aanwezigheid van de heer De Rijke en van enkele oud-collega's. De heer Kooyman wierp ook nog een korte terugblik op f zijn, wat hij noemde zwerverstijd, dankte allen die had den bijgedragen aan het cadeau en eindigde met goede wensen aan het adres van alle aanwezigen. DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw en zoon wil ik graag mijn dank betuigen aan chefs, bazen, collega's en belangstellenden voor de waarderende woorden, felicitaties en mooie cadeaus, die ik mocht ontvangen bij het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. G. J. VAN DER SCHANS Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik directie, bazen en collega's heel hartelijk danken voor de grote belangstelling die ik heb onder vonden bij mijn afscheid van de brouwerij. J. C. MOUTHAAN Mede namens mijn vrouw wil ik gaarne mijn dank betuigen aan allen die het mogelijk maakten het afscheid van de brouwerij tot een prettige herinnering te maken. Eveneens onze dank voor de cadeaus die wij mochten ontvangen en voor de waarderende woorden tot ons gesproken. C. KOOYMAN al uw lens gericht en uw sluiter laten klikken? Ja, ook u met uw box, Clack of Click kunt foto's maken, die de moeite waard zijn. Voor de beste resultaten worden enkele aan trekkelijke prijzen beschikbaar ge steld. De volledige voorwaarden voor deelneming aan deze wedstrijd zijn op aanvraag verkrijgbaar bij de re dactie van Vers van 't Vat te Rotter dam. U doet toch ook mee? Uit handen van de heer Tijssens ontving de heer Kooyman een Dikke Van Dale", ,,voor de vrije uurtjes die komen." heer Tijssens: „Je hebt je doen kennen als een rustig, be kwaam vakman, met eigen initiatieven. Je was boven dien de man die de opleiding van het personeel ter plaatse op een bijzondere wijze verzorgde." Vervolgens gaf de heer Tijssens een opsomming van de verschillende plaatsen, waar de heer Kooyman gedu rende zijn diensttijd bij Heineken werkzaam was ge weest. Na een jaar Rotterdam volgde in 1954 diens eer ste uitzending (Lagos). Ook daarna lag zijn werkterrein meestal ergens in West-Afrika, zoals onder andere in Aba, Kaduna en Kumasi. Maar ook in het Verre Oosten, Singapore, Kuala Lumpur en Hastings, heeft de heer Kooyman de Heineken belangen gediend, zij het dat dit alles in een andere volgorde dan hiervoor omschreven plaatsvond. Ten aanzien van de echtgenote van de scheidende func tionaris zei de heer Tijssens: „Mevrouw Kooyman mag even goed gehuldigd worden. Velen zijn haar dankbaar voor hetgeen zij voor hen gedaan heeft." Zoals u in het aprilnummer heeft kunnen lezen, is er ook dit jaar weer een fotowedstrijd uitgeschreven. Alle amateur-fotografen van Heineken in binnen- en buitenland kunnen hier aan deelnemen (en ook hun huisgeno ten!). De onderwerpen zijn zo geko zen, dat iedereen de kans krijgt een „prijsplaat" te schieten. Voor groep 1 (Nederland) is het onderwerp „De straat", terwijl onze mensen in het buitenland (groep 2) kleuren dia's mogen inzenden met als thema „Kinderen". Per groep mogen 3 opnamen worden ingezonden voor deze wedstrijd, waarvan de sluitingsdatum is vast gesteld op 1 oktober 1967. Verschei dene van onze amateurfotografen zijn reeds, zo hoorden wij, op pad en op jacht gegaan om mooie en ori ginele foto's te schieten. Heeft u ook 17

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 19