zeven Hirts, die er met elkaar tot nu toe meer dan tweehonderd dienstjaren op hebben zitten. De heer Verkerk bood de jubilaris een vishengel en een schepnet aan. ,,Je schept, zoals alle vissers, nog al eens op. Dat kun je nu met je schepnet doen", zei de heer Verkerk. Namens de hengelvereniging overhandigde hij de heer Hirt een doos sigaren. Voor mevrouw Hirt had hij eveneens een cadeautje, wat bestond uit een flinke doos zeep. De heer Winters las een prachtig zelfgemaakt gedicht voor. waarin hij allerlei herinneringen ophaalde en de deugden en de ondeugden van de jubilaris bezong. Namens het jubileumfonds overhandigde de heer Helle wegen de heer Hirt een envelop met inhoud. Mevrouw Hirt kreeg prachtige bloemen. Tot slot dankte de jubilaris alle aanwezigen voor de enorme belangstelling en de cadeaus die hij ontvangen had. 25-jarig jubileum J. KAPSENBERG en G. GAGESTEYN Onder grote belangstelling hebben de heren Gagesteyn en Kapsenberg op 1 juni jl. in Rotterdam hun 25-jarig jubileum gevierd. Beiden zijn op 1 juni 1942 in dienst gekomen en in de bottelarij tewerkgesteld. Samen ook werden zij een maand later overgeplaatst. De heer Gagesteyn maakte van eind 1946 tot heden deel uit van de chauffeursdienst en de heer Kapsenberg was van juli 1943 tot 1 juni 1967 in de tapkelder werkzaam. Per 1 juni jl. werd hij overgeplaatst naar het ketelhuis in verband met de toekomstige vernieuwing van de Rotter damse brouwerij. Tijdens de ontvangst door de bedrijfsleiding trad de heer Ykema, bij afwezigheid van de heer Van Rossem, als gastheer op. Hij dankte de beide jubilarissen voor hun langdurig dienstverband en voor hetgeen zij voor Heineken gedaan hadden. Daarna kregen de jubilarissen het ereteken voor 25 jaar trouwe dienst op de revers gespeld. Vervolgens bood de heer Ykema de heren Onder grote belangstelling vierde de heer G. Gage steyn, chauffeur Rotterdam, op 1 juni jl. zijn 25-jarig jubileum DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik allen die van hun belang stelling blijk gaven bij mijn 40-jarig jubileum hartelijk danken. Tevens mijn hartelijke dank voor de cadeaus die ik mocht ontvangen. G. M. W. ENGELSE Langs deze weg wil ik, ook mede namens mijn vrouw, allen die van hun belangstelling blijk hebben gegeven bij mijn 25-jarig jubileum heel hartelijk danken. De vriendschap en de cadeaus die mijn vrouw en ik mochten ontvangen, hebben deze dag tot een onvergetelijke gemaakt. C. HIRT Langs deze weg wil ik de directie, bazen en collega's hartelijk danken voor de blijken van belangstelling die ik heb mogen ondervinden bij mijn 25-jarig jubileum. U heeft deze dag voor mij en mijn vrouw onvergetelijk gemaakt. G. GAGESTEYN samen met de heer J. Kapsenberg, tapkelder Rotterdam, die eveneens 25 dienstjaren op zijn naam heeft staan. Kapsenberg en Gagesteyn een envelop met inhoud aan. In kantine Hollandia sprak de heer Moelker de heer Kapsenberg toe. Hij noemde hem een zeer ijverig werker. Bijna al die 25 jaar had de jubilaris bij de heer Moelker gewerkt. Vroeger was de afdeling veel groter dan nu. Toen werkte men met 75 mensen tegen 12 nu. Vrij snel is de heer Kapsenberg tapper geworden, en. zo zei de heer Moelker, een zeer goede. ,,Je bent een erg handige man en een goed collega." De heer Moelker dankte de pleegmoeder" van de jubilaris voor al het geen zij voor de heer Kapsenberg gedaan had en bood haar een boeket bloemen aan. De heer Kapsenberg ontving een elektrisch scheerapparaat. Namens het jubileumfonds overhandigde de heer Helle wegen jubilaris Gagesteyn een envelop met inhoud. Mevrouw Gagesteyn kreeg een boeket anjers. De laatste spreker was de heer Cieremans. die zich tot de heer Gagesteyn richtte. ,,Je bent voor mij", aldus de heer Cieremans, ,,een bijzonder gewaardeerde kracht en een goed chauffeur." Hij dankte de jubilaris voor hetgeen deze voor Heineken gedaan had. De heer Cieremans eindigde met de hoop uit te spreken dat de goede verstandhouding en samenwerking nog lang bestendigd blijven. 15

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 17