ON Z E JUBILARI SSE N Épl 40-jarig jubileum G. M. W. ENGELSE In Rotterdam is op 16 mei jl. het 40-jarig jubileum van de heer G. M. W. Engelse gevierd. Samen met zijn vrouw werd de jubilaris 's middags ontvangen in de kamer van de bedrijfsleider. Omdat de heer Van Rossem niet aanwezig kon zijn, nam de heer Onderwater de honneurs waar. Er werden veel herinneringen opgehaald uit de lange loopbaan van de heer Engelse. Namens de directie en de bedrijfsleiding dankte de heer Onderwater de heer Engelse voor zijn langdurig dienstverband en voor hetgeen de heer Engelse in die jaren voor Heineken gedaan had. Mevrouw Engelse werd in die dank niet vergeten. „Want", zo zei de heer Onderwater, „zonder de steun van het thuisfront beginnen wij toch ook niet veel." Daarna werd de gouden speld op de revers van de heer Engelse vervangen door de gouden speld met de diamant. ,.Ik geloof dat ik een goede ruil heb gedaan", zei de jubilaris hierover. Na het overhandigen van de gebruikelijke envelop ging het gezelschap naar kantine Hollandia. waar als eerste baas De Lange de jubilaris toesprak. Spreker schetste in het kort de loopbaan van de jubilaris. ..Het was een prettig ogenblik toen ik je in het ketelhuis ontmoette. Ik heb je leren kennen als een serieus man. Je hebt je werk uitstekend gedaan." Ook de vader van de heer Engelse heeft bij Heineken gewerkt. Deze was filiaalhouder. Namens de bazen en onderbazen bood baas De Lange de jubilaris enkele Lady-glazen aan. Daarna sprak de heer Mollenbrok namens het jubileum fonds. De heer Engelse kreeg een envelop met inhoud en mevrouw Engelse werd verrast met bloemen. Namens de hengelvereniging voerde de heer Verkerk het woord. „Ik doe dat daarom met sympathie", zei hij. De heer G. M. W. Engelse, mechanische werkplaats Rotterdam, heeft op 16 mei jl. het feit herdacht dat hij 40 jaar geleden bij Heineken in dienst trad. 25-jarig jubileum C. HIRT Vrijdag 19 mei jl. heeft de heer C. Hirt, chauffeur van het centraal magazijn te Rotterdam, het feit herdacht dat hij 25 jaar geleden bij Heineken in dienst trad. Tijdens de ontvangst door de bedrijfsleiding, waar het zeer geanimeerd toeging, speldde de heer Van Rossem het ereteken voor 25 jaar dienstverband op de revers van de jubilaris. Namens de directie dankte de heer Van Rossem de heer Hirt voor hetgeen deze in die 25 jaar voor Heineken gedaan had en bood de jubilaris de envelop met inhoud aan. De heer Van Rossem dankte mevrouw Hirt voor haar steun op de achtergrond. In kantine Hollandia werd de heer Hirt toegesproken door zijn chef, de heer Verkerk. „Als je baas", zei deze, „kan ik zeggen, dat we zeer tevreden zijn over je werk. Jij bent getapt en alles wat getapt was mocht jij graag. Je hebt je werk bijzonder goed gedaan en ik ben dan ook zeer tevreden over je." De heer Verkerk vertelde dat de jubilaris een zeer veelzijdig leven geleid heeft. Eerst had de heer Hirt een motorfiets, toen een volkstuin, daarna een huis in Hoek van Holland, later werd hij eilandbezitter en daarna had de heer Hirt een motorboot. Doordat de jubilaris daar altijd zoveel bezoek had, dreigde de boot te zinken. Die is toen ook maar verkocht. De jubilaris is niet de enige van zijn familie die bij Heineken werkte. In totaal kennen we in Rotterdam „omdat je een prettige collega bent." De heer Verkerk bood de jubilaris een doos sigaren aan „omdat je, wan neer je niets vangt, altijd zo verbeten naar je shag of tabak zoekt." Van de heer Hoogmoed ontving de jubilaris een taart, die hem namens het N.V.V. aangeboden werd. De laatste spreker was de heer Engelse zelf. Hij zei: „Het ligt niet direct in mijn lijn om een toespraak te houden en het is ook de eerste keer dat ik dat doe. Maar ik wil u allen hartelijk bedanken voor de belangstelling en de cadeaus." Op 19 mei jl. vierde de heer C. Hirt, centraal magazijn Rotterdam, zijn 25-jarig jubileum. 14

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 16