In Hollandia zorgden de klaverjassers weer voor heel wat punten. Aan deze tafel streden Amsterdammers (2e en 4e van links) en Rotterdam mers (1e en 3e van links) om de punten. damesdubbel Amsterdam- Rotterdam en het herendub- bel Amsterdam-Den Bosch, waarbij een derde set de beslissing moest brengen. Het gemengd dubbel Rot terdam-Den Bosch is niet gespeeld. Het was al erg laat en deze wedstrijd zou de eindstand niet meer kunnen wijzigen. De uitslagen waren als volgt: Amsterdam-Den Bosch 30 Amsterdam-Rotterdam 21 Rotterdam-Den Bosch: 20 (één partij niet gespeeld). Totale uitslag: 1Amsterdam, 2 gewonnen wedstrijden; 2. Rotterdam, 1 gewonnen wedstrijd; 3. Den Bosch, 0 gewonnen wedstrijden. Om 16.00 uur was er voor de fijnproevers iets heel bij zonders, een demonstratie wedstrijd gespeeld door Tom Okker en Jan Hajer. Heel veel belangstellenden waren hiervoor naar IJsclub Kra lingen gekomen. Deze vriendschappelijke wedstrijd werd door Tom Okker in twee sets, 62; 86, ge wonnen. Het herendubbel in actie. Voor het net Den Bosch. Daarachter Amsterdam. Damesdubbel Rotterdam-Den Bosch. Links de Rotterdamse dames en rechts de Bossche. Deze actiefoto werd gemaakt van de Bosschenaar Aarts. Sè-..- plaats (naar verluidt ook voor de eerste maal bij deze ontmoetingen), Rotterdam werd tweede en Amsterdam derde. Klaverjassen Reeds enkele jaren zijn de Rotterdamse klaverjassers erin geslaagd het maximum aantal punten voor hun brouwerij in de wacht te slepen. Bij de sportontmoe- ting op 10 juni jl. in Rotter dam moesten zij de eerste plaats afstaan aan klaver jassend Den Bosch. Bij de eerste ronde had Den Bosch de leiding. De uitslag was als volgt: Den Bosch 24.425 p. Rotterdam 23.887 p. Amsterdam 22.909 p. De tweede ronde verliep ge heel anders. Rotterdam bleef tweede, Den Bosch en Am sterdam echter verwisselden van plaats. De uitslag van deze ronde was: Amsterdam 24.312 p. Rotterdam 23.862 p. Den Bosch 23.792 p. Toen de uitslagen van beide ronden bij elkaar opgeteld waren, bleek dat Den Bosch de sterkste was geweest. Met 48.217 pt. hadden zij voor de winst gezorgd. Rotterdam werd tweede met 47.749 pt. De derde plaats was voor Amsterdam, dat in totaal 47.221 pt. behaalde. Alle deelnemers aan deze wedstrijd, die gezellig en sportief verliep, kregen een attentie aangeboden. Tennis Op zaterdag 10 juni jl. heb ben onze drie brouwerijen ook gestreden om de tennis- plaquette. Het was aange naam vertoeven op de ten nisbanen van IJsclub Kra lingen, waar het weer zich van een goede zijde liet zien, al waaide het wel eens flink. Voor Rotterdam speelden de heren Quelle, Hoekstra en Kievits dit jaar voor het eerst mee. De dames van Den Bosch hadden wat tegenslag. Me juffrouw Van Boekei kon namelijk niet spelen, aan gezien zij bij het inslaan voor de wedstrijden haar pols verzwikte. Mejuffrouw Fox kwam voor haar in de plaats. Zij zou aanvankelijk niet meespelen omdat haar enkel geblesseerd was. Er werd zeer vlot en spor tief gespeeld. Alle wedstrij den werden in twee short sets beslist, uitgezonderd het Een beeld uit dé wedstrijd van deze dag. Tom Okker (r.) tegen Jan Hajer.

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 11