terdam-Den Bosch, was de Maasstad aanvankelijk het meest in de aanval, maar de Bosschenaren konden voor de rust de schade tot één doelpunt beperkt houden Na de pauze kwamen zij. gesteund door de wind, terug en zetten hun achter stand om in een 31 voor sprong. De Rotterdammers gaven zich echter niet ge wonnen en sleepten zowaar kort voor het einde nog een gelijkspel uit het vuur. De derde wedstrijd, Amster dam-Rotterdam. moest de visnieuws te melden zou zijn. Voor enige sensatie zorgden enkele karpers. Drie henge laars (van wie twee buiten mededinging deelnamen) sloegen zo'n vis aan de haak, maar verspeelden na een kort gevecht de buit én (in twee gevallen) hun tuigje. Toen de strijd gestreden en de balans opgemaakt was, bleek dat er toch nog wel wat gevangen was, zij het voor een belangrijk deel ondermaatse vis. Het groot ste exemplaar (23 cm) kwam op naam van de Bosschenaar droeg aan de overwinning van Den Bosch, dat in totaal 180 cm vis boekte. Rotter dam werd met 97 cm tweede, daarmee de derde plaats aan Amsterdam (65 cm) over latend. Voetbal De op zaterdag 10 juni in Den Bosch gehouden wed strijden zijn voor de gast heren een compleet succes geworden, daar zij behalve bij het hengelen ook bij het voetballen op een verdiende Nog een spelmoment van de wed strijd Rotterdam-Den Bosch. Gezellig met z'n allen rondom het water. Hengelen Langspeelplaat van de wedstrijd Rotterdam-Den Bosch op een van de velden van Concordia. beslissing brengen wie zich winnaar van het toernooi mocht noemen. De opgave voor Rotterdam met zes doelpunten verschil van Am sterdam te winnen, bleek veel te zwaar. De hoofdstad nam aanvankelijk zelfs een voorsprong, die door Rot terdam nog voor de rust te niet werd gedaan, 11. Ook in de tweede helft werden de doelpunten (vier) broe derlijk gedeeld, zodat ook deze wedstrijd in een gelijk spel (33) eindigde. Den Bosch bezette dus de eerste Verzorger-masseur Kappe van Den Bosch verleende eerste hulp aan alle ploegen. eerste plaats beslag wisten te leggen. De toeschouwers zagen enkele leuke, sportieve wedstrijden en werden daar bij ruimschoots op doelpun ten (zeventien in totaal) ge- tracteerd. Vijf daarvan vielen in de eerste ontmoeting, Den Bosch-Amsterdam, waarbij de gastheren in de eerste helft hun overwicht in drie doelpunten uitdrukten om tenslotte met een 50 over winning van het veld te stappen. In de tweede wedstrijd, Rot- Zaterdag 10 juni. Ook deze keer zaten de deelnemers aan de hengelwedstrijd weer met z'n allen gezellig rond ..Het Putterse Wiel", het Bossche viswater bij Orthen, geschaard. Het weer hield zich gelukkig goed en toen het startsein gegeven was, wierpen allen voor de eerste maal hun eigen, vaak spe ciale aas in het water. Gade geslagen door enkele trouwe supporters wachtte men vol goede moed op de dingen die komen gingen. Naarmate de uren verstreken, bleek echter dat er (ook) deze keer niet veel spectaculair Een Rotterdamse aanval op het Amsterdamse doel. Fleuren, terwijl van de gast heren voorzitter Bakx met de grootste lengte (48 cm) eveneens een steentje bij De Rotterdamse aanvallers (in het wit) dringen de Bossche verdediging binnen.

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 10