VISTE IN ZOUT WATER BOSSCHE HENGELSPORTVERENIGING VOETBALTOURNOOI OE SCHAAPSKOOI-HEINEKEN Zaterdag 29 april jl. vond in Tilburg voor de eerste maal een ontmoeting op het groene veld plaats tussen een team van de brouwerij De Schaapskooi uit die stad en elftallen van onze drie vestigingen. Onder een stralend zonnetje is op bijzonder prettige en sportieve wijze gestreden om de prijzen. Deze be stonden uit een wisselbeker en een beker voor iedere deel nemende brouwerij. De wisselbeker duidt er op, dat dit tour- nooi in de toekomst wellicht een jaarlijks terugkerend evene ment zal worden. Aan spanning heeft het op die dag zeker niet ontbroken. De uitslagen waren: RotterdamDe Schaapskooi: 00 (De Schaapskooi wint uit strafschoppen). AmsterdamDen Bosch: 11 (Den Bosch wint uit straf schoppen). RotterdamAmsterdam: 01; Den BoschDe Schaapskooi: 03; 1. De Schaapskooi; 2. Den Bosch; 3. Amsterdam; 4. Rotterdam. Over de ontvangst was men vol lof. Als herinnering aan deze prettige dag ontvingen alle Heineken deelnemers een spe ciaal Trappistenglas-met-inscriptie. Op zaterdag 6 mei jl. organiseerde het bestuur van de Bossche hengel- sportvereniging voor het tweede jaar een zeevisserijtocht. Om precies 5.00 uur vertrokken tweeënveertig sport vissers van de brouwerij met be stemming Bergen op Zoom, om vandaar met twee boten het ruime sop te kiezen. De vangst was prima, de stemming en het weer nog beter. Onze jongste gast Ad van Kessel, die nooit eerder een hengel in zijn handen had, ver sloeg met zijn bot van maar liefst 39,5 cm al de allround vissers in één klap. Dat Ad bijzonder trots was be hoeft nauwelijk gezegd te worden. Om ongeveer 15.30 uur werd de terug tocht aanvaard. Op weg naar Den Bosch legde het gezelschap aan bij café „De Wouwsche Tol" in Wouw. Toen iedereen voorzien was van een lekker glaasje Heineken. reikte voor zitter A. Trum de wisselbeker uit aan onze kampioen Chr. Vogel. Deze wisselbeker was beschikbaar gesteld door reisbureau Kras. Om ongeveer 19.00 uur arriveerde het gezelschap op de Bossche brou werij en ging ieder goed voldaan en De heer Leeuwis met drie botjes tegelijk. Hij noemde het zijn rozenkransje. Ad van Kessel (zoon van fotograaf G. van Kessel) De heren Leyerweert en Sikking in actie, met zijn bot van 39,5 cm. voorzien van een zak schar en bot huiswaarts. Een bijzonder woord van dank aan het reisbureau Kras is wel op zijn plaats. Zij stelde de wisselbeker be schikbaar en zorgde voor het vervoer tegen sterk gereduceerde prijs. Al met al was het een dag die goed geslaagd mag worden genoemd. W. J. van Stippent Tweeënveertig sportvissers trokken er zaterdag 6 mei jl. op uit om te gaan vissen op zee. Een deel van het gezelschap op een van de boten.

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 26