ONZE JUBILARISSEN 40-jarig jubileum G. SCHUTTER Aan het feit dat de heer G. Schutter op 9 mei jl. veertig jaar in dienst was bij Heineken Amsterdam, hebben wij op 12 mei uitgebreid aandacht besteed. Niet iedereen (en dat zijn er heel veel, zowel in Am sterdam. Rotterdam als Den Bosch, alsook buiten de brouwerij) kent misschien de heer G. Schutter, maar zeker wel Ome Gerrit, baas van de kantine. Dit zegt misschien niet alles, maar ongetwijfeld heel veel over zijn populariteit en de wijze waarop hij al die jaren zijn werk heeft verricht. Omtrent alle goede eigenschappen van de jubilaris werd op vaak heel verschillende wijze de loftrompet gestoken door achtereenvolgens de heer Goos, mevrouw De Roo namens het kantinepersoneel en de heren Hollander na mens de Sport- en Ontspanningsclub H.B.B.A., Arie Bakker namens de collega's van 't Koelschip en de raadskelder, Van Essen namens de bazen, Keiler namens de Sportclub H.B.M. en Vos namens de gepensioneer den. Voorts werd nog het woord gevoerd, en hoe, door de heer Negenman, die een poosje in de kantine had gewerkt en de heer Van Eyden, een kelner. Allen waren dankbaar voor hetgeen de heer Schutter in de loop van veertig jaar voor een ieder had gedaan en vooral voor de bijzondere wijze waarop. Dat er cadeaus werden aan gedragen zal u na het bovenstaande niet verwonderen. Dat mevrouw Schutter niet werd vergeten evenmin. Volgens verscheidene sprekers heeft ook zij voor de sportclubs en de brouwerij zeer veel gedaan. Een telex van de heer Van de Griendt, die nog even hoopte te komen en een telegram van mevrouw Bree- man, die met vakantie was, zeggen dunkt mij ook wel iets omtrent de populariteit van de jubilaris. Namens de chef van de heer Schutter, de heer Hof (eveneens met vakantie), werd het woord gevoerd door de heer Verver, die ook het personeelscadeau, een piek- Veertig dienstjaren bij Heineken Amsterdam herdacht de heer G. Schutter (Ome Gerrit) op 12 mei 1967. 25-jarig jubileum M. LUKSEN Onder grote belangstelling vierde de heer M. Luksen te Rotterdam op 20 april jl. zijn zilveren jubileum. De eerste spreker was de landelijke chef expeditie, de heer H. J. Lindeman uit Amsterdam. Hij stelde vast, dat de jubilaris, wat zijn loopbaan betrof, een honk vast man moest zijn. De heer Luksen maakt namelijk reeds 22 jaar deel uit van de afdeling expeditie te Rot terdam. De heer Lindeman noemde een dergelijk lang up en platenbonnen aanbood, evenals een presentje van de heer Jose Castels. Nadat de heer Schutter, mede namens zijn vrouw een ieder had bedankt voor alles, werd er druk gebruik ge maakt van de gelegenheid om hem geluk te wensen. Men is nog lang bijeen geweest om oude herinneringen op te halen. Dat de brouwerij verschillende Schutters kent, werd in het verleden uit de doeken gedaan in Vers van 't Vat van november 1961 onder de titel „Daar komen de Schutters". De receptie in 't Koelschip was een waar „Schutters' feest". Van ganser harte wens ik de jubilaris nog een prettige tijd bij Heineken en om te besluiten met een min of meer egoïstische wens hoop ik dat hij, op de van hem bekende voortreffelijke wijze, nog vele biertjes mag tappen voor vele anderen en voor Oud Bruin Op 20 april jl. was de heer M. Luksen van de afdeling expeditie te Rotterdam een kwart eeuw in onze dienst. 18

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 20