HEINEKEN OP DE HUISHOUDBEURS PERSONALIA BUITENLAND Zo zag de stand er aan de buitenzijde uit. Van 31 maart tot en met 9 april jl. is in de Amsterdamse RAI de 22e Huishoudbeurs Idee '67 gehouden. Uit alle delen van het land trokken de vrouwen, soms met hun mannen, gezellig een dagje naar de RAI. Voor het eerst in de geschiedenis was ook Heineken, met een fraaie en gezellige stand, die door de heer E. C. Arendsen, hoofd afdeling reclame, was ontworpen, op deze huishoudbeurs present. Het is een succes geworden. De bezoeksters liepen de stand niet voorbij, integendeel, onze medewerk(st)ers hadden handen vol werk. In de Heineken Hof waren veertig zitplaatsen, wat soms zelfs te weinig bleek te zijn. Vrijwel steeds hadden vijftig dames een plaats gevonden op de stoeltjes en de tafel tjes, terwijl men buiten de stand stond te dringen om ook binnen te komen en van het parelende gerstenat te proeven. Sommige heren, die langs de Heineken Hof liepen, keken niet begrijpend naar al die dames in een bierstand Elk kwartier was er een demonstratie. Onze demonstra- trice begon met te vertellen, dat de vrouw het bier heeft uitgevonden. Dat zij hiermee de juiste snaar trof, bleek uit het instemmend geknik van al de bezoekende dames. Vervolgens vertelde zij hoe en op welke temperatuur het bier in een bierschoon glas geschonken moet worden. Tevens werd gedemonstreerd hoe een verrukkelijke dip saus wordt gemaakt. Ieder kreeg een schaaltje met deze saus en een flesje bier aangeboden. Niet alleen degenen voor wie deze beurs bestemd was wisten de Heineken Hof te vinden, maar ook de stand houders, die af en toe hun stembanden even moesten smeren. En het prettige van de Heineken Hof was, dat je er niets kon kopen, maar wel lekker op je gemak een biertje kon proeven. Onze demonstratrice vertelde onder andere hoe een dipsaus wordt klaargemaakt. Hoe vol het was Op 4 april vertrok de heer A. Verhoeven uit Lagos met verlof naar Nederland. Mevrouw G. H. Tjho-Velthorst reisde op 10 april met haar kinderen naar Kaduna, waar haar man sinds kort als afdelingschef werkzaam is. Uit Kuala Lumpur vertrok op 12 april de heer P. J. Kat met zijn gezin met verlof naar Nederland. Een droeve mededeling bereikte ons uit Burgo waar op 15 april de heer A. van Dijk bij een noodlottig auto-ongeval om het leven kwam. De heer P. I. van der Goes kwam op 15 april met verlof uit Kaduna naar Nederland. Na genoten verlof keerde de heer D. J. Ringoir op 19 april weer terug naar Kinshasa. Op 21 april reisde de heer L. J. Ooms met zijn gezin weer naar Bukavu, eveneens na genoten verlof. Uit Aba kwam op 22 april mevrouw J. H. Koppenol- Vreugdenhil naar Nederland. Mevrouw M. T. Kool-Meyer en haar kinderen vertrokken op 27 april naar Kaduna, waar de heer Kool sinds kort als afdelingschef werkzaam is. De heer H. Klos tenslotte keerde op 29 april met zijn gezin uit Taranto/Massafra terug. 14

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 16