MODE EN BEAT INJ1EN BOSCH 1 IN DEN BOSCH itienerH L mode DEN BOSCH had weer eens wat, dit maal speciaal voor de tiener. Voor de tweede maal organiseerde de Cainaby- shop uit de Hinthamerstraat een mode- beatshow in het restaurant van de Bra banthallen. Toen ik dit hoorde werd ik nieuwsgierig en ik ben eens gaan koe keloeren hoe het er daar zo aan toe ging. Met mij was daar ook het hele hippe beatvolkje van Bois Ie Due Geen wonder overigens, want niemand minder dan De Maskers (je weet wel van ZZ) knalden hun beatklanken door de enor me ruimte van de Brabanthal. Enthou siast stonden daar zo n duizend tieners te dansen op de muziek van het lang harige vijftal uit Amsterdam Aan muziek was geen gebrek, want als De Maskers even gingen pauzeren zette de Bossche beatband Set Back haar beatklanken in. Dat ging zo door tot de eerste mode show gepresenteerd werd Op een heel originele wijze werd er geshowd Acht girls and boys brachten al dansend de nieuwste creaties Veel spectaculairs zag ik niet. Wel lijkt het erop dat de tienermode iets rustiger aan het worden is De combinaties zijn smaakvoller en de kleding is meer aangepast aan een doelmatig gebruik. Natuurlijk zijn de harde kleuren nog steeds binnen het be reik van de liefhebber Zoals een broek- pak met een enigszins militaire look in de kleuren schreeuwend groen of rood Maar ook zijn crème of witte broekpak- ken zeer in trek. Bij de boys zagen we zeer rustige kleuren zoals grijs, petrol en turkoise Deze kleuren vormen aar dige combinaties met bijvoorbeeld gele overhemden en zachtrose of oranje truien. De rok is nog steeds kort De kleuren hiervan oranje, geel, blauw en cognac Ook zagen we veel kasjmier Al met al was het een naar zon verlangende show. waaraan zowel de organisatoren als het publiek veel genoegen hebben beleefd. Peter Foto boven: De acht girls and boys waren zo vriendelijk even voor onze fotograaf te poseren Je ziet v.l.n.r. Marianne; Gert; Bert met in zijn armen Jaque- line; de heer L Zagwijn, die voor de muzikale omlijsting zorgde; de heer G. F. van Ros- sum, eigenaar van de Carnaby- shop en organisator van de modeshow; Peter Steenbekkers; Meggy, op de handen gedragen door Kees; Frans en Liesje. Foto 1: De Bossche groep Set Back zendt haar beatklanken de zaal in. De Maskers (ge heel rechts) rusten even uit. Foto 2: Zo werden de modellen geshowd. Foto 3: Het hippe beatvolkje van Bois Ie Due had grote belangstelling voor de show. Foto 4: Liesje toont hier model ,,Oase". 27

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 28