Foto- en filmclub C. W. Poot, groep beginners, zorgde voor de foto-van-de-maand april donkere kamer werken en de eerste resultaten hebben we al op een foto-van-de-maand kunnen zien. De nieuwe cursus start weer in het nieuwe seizoen, dat in september begint. Onze biblotheek wordt regelmatig uitgebreid. Op de clubavonden kunnen de leden de boeken ruilen, waarvan druk gebruik wordt gemaakt. De foto-van-de-maand maart is van M. van Willigen, groep gevorderden. Een niet alledaags portret van een kat. Dit experiment is beslist geslaagd. De foto-van-de-maand april is van C. W. Poot. Ook in het vorige nummer van Vers van 't Vat hebben we een foto van hem kunnen bewonderen. De heer Poot is ingedeeld bij de groep beginners en heeft enige uitsteken de winteropnamen gemaakt. Deze foto's vallen op door een prima technische afwerking en een uitstekende gradatie. Foto-van-de-maand maart, gemaakt door M. van Willigen, groep gevorderden. R.L.T.C. „HEINEKEN" Hoewel het weer nog niet bepaald zomers aandoet, is het tennisseizoen weer geopend. Op 25 maart jl. zijn de banen weer in gebruik genomen. Aan de competitie, die zaterdag 22 april jl. begon en zes weken zal duren, nemen wij deel met vier teams, waarvan drie gemengde. Ons eerste team speelt in de le klasse, het tweede team in de 2e klasse en het derde team in de 3e klasse, terwijl wij ook dit jaar weer een herenteam hebben samengesteld. In de loop van dit seizoen zullen wij u op de hoogte houden van de bereikte resultaten in de zaterdagmiddag competitie. Voor onze spelers en speelsters hopen wij op mooi weer en veel succes. Ook de leden, die niet aan de competitie deelnemen, wensen wij uiteraard een goed tennisseizoen. Het bestuur. Aan de speelfilm wordt hard gewerkt. Een groot gedeelte van de opnamen hebben we reeds achter de rug. Wist u dat we per uur slechts één minuut filmen en uit deze minuut misschien vijftien seconden film halen? Met de opnamen hopen we dit seizoen nog klaar te komen. Al het werk is dan echter nog niet achter de rug. De film moet dan nog geknipt en het geluid en de titels nog gemaakt worden. Maar aan het eind van dit jaar hopen we de film toch gereed te hebben. Traditiegetrouw hebben we ook dit jaar weer een haven- rondvaart gemaakt. Het was aanvankelijk koud en stormachtig, maar later brak de zon door. Er zijn weer veel foto's gemaakt. We hopen op een foto- of dia-van- de-maand hiervan de resultaten te zien. De donkere-kamer-cursus is het hele seizoen door goed bezocht. De cursisten kunnen nu zelfstandig in de 16

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 18