E3I ONZE JU De heer J. Puts, zilveren jubilaris op 9 maart jIbij colonne 3 (reconstructie) te Rotterdam, een van de vele projecten, die onder zijn lei ding tot stand kwamen. De collega's in Den Bosch en Amsterdam waren ver tegenwoordigd door respectievelijk de heren Ringoir en Zoutman, die hun felicitaties en goede wensen eveneens van een geschenk vergezeld lieten gaan. Het jubileumfonds van de technische dienst had zijn penningmeester, de heer Mollenbrok, afgevaardigd om de jubilaris met een mooie werphengel, compleet met molen, te verrassen. Namens de toeleveringsbedrijven sprak de heer De Hoog van Wilton-Fijenoord zijn dank uit voor de prettige samenwerking, een dank die nog eens werd onderstreept met een cadeau. Het laatste woord was aan de jubilaris, die de sprekers, de goede gevers en de aanwezigen bedankte voor alles wat men hem op dit jubileum bereid had. Tegenover de hem toegezwaaide lof stelde hij in alle bescheidenheid dat hij nooit zoveel had kunnen zijn en doen als door de sprekers van hem gezegd was. Niettemin vormde dit jubileum, zoals hij zei, voor hem een onver getelijke dag. 25-jarig jubileum J. PUTS Aan het einde van de middag van de 9e maart stond de raadskelder te Rotterdam weer in het teken van een zilveren jubileum. Het was de heer J. Puts, die onder grote belangstelling zijn 25-jarig dienstverband bij Hei- neken herdacht. De heer Van Rossem. als eerste spreker, schetste de jubilaris als iemand, die stamt uit een bijzonder Heineken milieu. De heer Puts is namelijk een van de mensen, die in Soerabaja carrière hebben gemaakt. Hij heeft daar van 1946 tot 1957, samen met enkele andere Heineken medewerkers, zich verdienstelijk gemaakt bij het weer in bedrijf brengen van de brouwerij en bij alles wat daar later (uitbreidingen en dergelijke) nodig was. Zij vormden een bijzondere groep mensen, die elkaar goed kenden, maar die ook als groep naar buiten een uitstekende naam hadden. De heer Puts had. zo wist de heer Van Rossem. in Soerabaja met veel plezier gewerkt. En wat de loopbaan van de jubilaris in Nederland betrof: „In Rotterdam profiteren we al heel lang van zijn capaciteiten. Iedereen weet dat hij een grote theoretische en praktische kennis heeft." In dit verband noemde de heer Van Rossem de reconstructie van achtereenvolgens colonne 4, 2 en 3 te Rotterdam, waarvoor de jubilaris als projectleider ver antwoordelijk was geweest. Aan het slot van zijn toe spraak bracht de bedrijfsleider de heer Puts dank „voor de uitstekende diensten, die u de maatschappij in de afgelopen vijfentwintig jaar bewezen hebt." De heer Van Rossem betrok in zijn dank ook mevrouw Puts voor haar aandeel in de carrière van haar man en de begelei ding die zij hem in zijn loopbaan had gegeven. Daarna speldde de bedrijfsleider de jubilaris het ereteken op de revers. Chef-machinist De Lange, een aantal maanden geleden zelf zilveren jubilaris, wierp een korte terugblik op de eerste jaren bij Heineken van de heer Puts en haalde enkele herinneringen uit die tijd op. Namens de collega's en het kantoorpersoneel bood hij gelukwensen en een cadeau onder couvert aan en overhandigde mevrouw Puts een kleine attentie. 25-jarig jubileum A. VAN DER WAAL De tweede zilveren jubilaris van 1967 was de heer A. van der Waal van de afdeling boekhouding te Rotter dam. Velen waren op 16 maart naar de raadskelder gekomen om van hun belangstelling blijk te geven en de Op 16 maart vierde de heer A. van der Waal van de afdeling boekhouding te Rotterdam zijn 25-jarig jubileum.- 10

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 12