PERSONALIA BUITENLAND Op 26 januari kwam de heer C. Bussmann met zijn gezin met verlof naar Europa, zij keerden naar Kinshasa terug op 18 maart. Uit Bukavu kwam op 21 februari de heer L. J. Ooms met zijn gezin met verlof naar Nederland. De heer A. J. Kruidenier en zijn vrouw verlieten op 1 maart Kumasi met Europees verlof. Op 3 maart reisde mevrouw J. M. C. Krüs-Spee met haar kinderen naar Burgos, waar haar man als afdelingschef werk zaam is bij C.H.H.C. Na genoten verlof keerde de heer C. Koopman op 4 maart terug naar Singapore. De heer W. Dijkstra kwam op 7 maart met zijn gezin uit Fort-de-France in Nederland aan. Uit Kinshasa vertrok op 10 maart de heer J. van Eerbeek met zijn gezin met verlof naar Nederland. Op 11 maart vertrok de heer J. W. van der Steen naar Burgos, waar hij als Electrical Engineer zal assisteren bij de installatie van de nieuwe brouwerij. Na genoten verlof keerde de heer J. J. Dorrenboom op 13 maart met zijn gezin terug naar Lagos. De heer J. J. de Winter reisde op 13 maart naar Kinshasa, waar hij als machinist is gedetacheerd bij Bralima-Congo. Op 14 maart vertrok de heer J. Haring na genoten verlof met zijn gezin van Antwerpen per boot naar Boma. Uit Lagos vertrokken op 14 maart de heer C. Kooyman en zijn vrouw met verlof naar Nederland. De heer J. B. Groothuis en zijn gezin kwamen op 15 maart met verlof uit Kinshasa naar Nederland. Eveneens op 15 maart reisde mevrouw A. Zwanenburg- Huisman met haar kinderen naar Aba, waar haar man reeds eerder was teruggekeerd. Mevrouw M. Phaff-Sparreboom keerde op 19 maart uit Freetown naar Nederland terug. Uit Lagos vertrok op 21 maart mevrouw F. Verhoeven- Hoevenberg met haar zoon naar Nederland. Op 23 maart kwam mevrouw M. J. Schurink-Koopman met haar dochtertje uit Moundou naar Nederland. Eveneens op 23 maart verliet de heer D. J. Ringoir Kinshasa om met verlof naar Nederland te gaan. De heer J. B. de Groot en zijn gezin kwamen op 23 maart met verlof uit Moundou. Uit Singapore vertrok op 24 maart de heer J. J. Constandse met zijn gezin met verlof naar Nederland. Na genoten verlof keerden de heer H. J. Rademaker en zijn gezin op 29 maart terug naar Lagos. Kaduna verwelkomde op 4 april de heer P. Kool, die daar als afdelingschef is gedetacheerd bij Nigerian Breweries Ltd. Mevrouw E. E. Albronda-Sonders vertrok op 5 april met haar zoontje naar Burgos, waar haar man als afdelingschef werkzaam is bij C.H.H.C. Eveneens op 5 april reisde de heer J. van Strien naar Burgos, waar hij tijdelijk is gedetacheerd bij C.H.H.C. Op vrijdag 17 maart jl. vond te Rotterdam een contact middag plaats, waarbij enige firmanten en staffunctiona rissen van R. Mees Zoonen, Assurantiën, en van de bankiersfirma Mees Hope een rondgang door de brouwerij maakten en een bezoek brachten aan het Heineken Reken Centrum. De middag werd besloten met een bijeenkomst in de raadskelder, waar gasten en gastheren zich nog geruime tijd met elkaar onderhielden. FOTO BOVEN: V.l.n.r. (rondgaand) de heren J. H. Burger, A. J. Kamp horst, drs. G. L Rinkel, C. Ouwendijk, J. P. M. Annegarn, C. G. M. Beukers en mr. H. W. de Monchy. FOTO LINKS: Voorste tafel v.l.n.r. (rondgaand) de heren R. Eden, drs. R. S. H. Mees, K. W. Berkemeier, F. van der Schee, P. W. Oskam, P. Bol, mr. F. W. R. Nuboer.

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 10