Nieuwe Bossche ondernemingsraad geïnstalleerd TE UWER INFORMATIE STICHTING HEINEKEN'S PENSIOENFONDS Directiemededeling Hierdoor wordt ter kennis ge bracht dat, met ingang van een nader vast te stellen tijdstip, de heer H. Kuikman, districtsver koopleider huisverbruik te 's-Her- togenbosch, deel zal gaan uitma ken van de afdeling marketing en opleiding. Als opvolger van de heer Kuik man is benoemd de heer A. J. Rit- man, thans vertegenwoordiger ho reca te 's-Hertogenbosch. In Rotterdam is de heer J. Nobel per 1 januari 1967 gekozen tot lid van de algemene raad van de Stichting Hei- neken's Pensioenfonds. Bij de ver kiezingen kreeg de heer Nobel 120 van de 166 uitgebrachte stemmen. Ter vervulling van de vacature in het bestuur van de Stichting, die is ont staan door het aftreden van de heer A. P. Weeda per 31 december 1966, heeft de algemene raad gekozen de heer J. Nobel, toenmaals onder voor waarde, dat de heer Nobel inderdaad tot lid van de algemene raad zou wor den gekozen. Aangezien dit het geval is, maakt de heer Nobel per 1 januari 1967 eveneens deel uit van het be stuur van de Stichting Heineken's Pensioenfonds. De nieuwe ondernemingsraad van onze Bossche vestiging, die op 27 januari jl. gekozen werd, is op 17 februari voor het eerst in functie ge treden. Bij de officiële installatie was, zoals gebruikelijk is, ook de oude raad aanwezig. De heer N. G. Kop. die voorheen als adjunct-secretaris van de OR in Den Bosch optrad en als zodanig daarvan geen lid was, heeft na zijn verkiezing als vertegenwoordiger voor de afdeling produktie genoemde functie neerge legd. Zijn plaats als adjunct-secretaris is ingenomen door de heer J. C. A. van der Geld. Gaarne stellen wij de nieuwe raad hierbij aan u voor, terwijl wij volledig heidshalve hierna nog eens de namen geven van de leden met daarachter de groep(en), die zij vertegenwoordigen. W. J. van Rijswijk, afd. ziederij, gist- kelder, ligkelder en laboratorium; J. A. Mulders, afd. mech. werkplaats; C. Duif en J. F. Marechal, afd. botte larij; J. van Gog, afd. garage; G. C. Kapteyns, afd. elektrisch onder houd, bouwkundig onderhoud, ma chinekamer, waterreiniging, mag.; H. van de Laar, afd. lossen en laden, vorktruckchauffeurs, tapkelder/ boenplaats; A. Th. de Rooy, afdelingschefs, bazen, onderbazen; Th. W. Konings, afd. administratief personeel; J. Rompen, afd. commercie; N. G. Kop, afd. produktie. De nieuwe Bossche ondernemingsraad; staande v.l.n.r. de heren Van de Laar, Duif, Marechal, Konings, Kapteyns, Van Gog, Rompen, Mulders en De Rooy. Bij de installatie waren wegens ziekte niet aanwezig de overige twee nieuwe leden, de heren Kop (inzet, links) en Van Rijswijk (inzet, midden). Geheel rechts (inzet) de nieuwe adjunct-secretaris, de heer Van der Geld. Zittend de heren De Graaf, Kloppenburg, Stap en Oosterbroek.

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 4