mode voor het moderne meisje herenmode anno 1967 Een blouse met dezelfde kleur kousen is „IN", maar vrij prijzig Koop zelf eens een lapje stof en maak eens een paar kousen en een blouse. De komende zomermode is erg fijn, de kleding wordt eenvoudig en er komen veel klassieke modellen terug De modehuizen Esterèl en Fèroud blijven evenwel trouw aan de korte rok De rok- zoom varieert van 7 tot 12 cm boven de knie. Voor jullie gezien bij Voss boutique: Leuke getailleerde mini bontjassen van konijnenbont. Prijs f 139, Er zijn verschillende fijne kleuren, en handschoenen in dezelfde kleur zijn ook verkrijgbaar Lakjassen in „mille fleures" dessin Prijs f 49,75 Marie-Anne Marie-Anne Slinger, 20 jaar, Amsterdam. Zij verricht haar werk zaamheden op de afdeling reclame. Marie-Anne houdt van gezellig uitgaan en lekker eten, van Ray Charles en Charley Parker. e Peter Steenbekkers, Den Bosch, 18 jaar. Hij werkt op de post kamer. In zijn vrije tijd is Peter manager van The Trolls, een be kende beatgroep in Den Bosch, en tevens voorzitter van de fan club van The Trolls. Liefhebbe rijen: gitaarspelen, muziek in het algemeen. Hij verzamelt foto's van beatgroepen. Voor de moderne man is er tegenwoordig evenveel keus in kleding als voor de „woman". Het opvallende van de herenmode is dat de kleuren hard en fel zijn Dit zijn de zogenaamde shocking-colours. Als eerste wil ik het kostuum in de aandacht gooien Een ribfluwelen jas en broek in de kleuren rood blauw of bruin Het jasje, enigszins getailleerd en met een dubbele rij knopen, is extra lang. De pantalon is een eenvoudige heupbroek met gemakkelijke pijpen, niet te wijd maar ook niet te smal Wijde pijpen zijn al zo'n maand of vier uit de running Voor hen die een kostuum te stijf vinden, is er de zogenaam de combinatie Een rode heupbroek met daarop een zwart uniformjasje uit de tijd van Napoleon. Het Napoleonjasje wordt van onder tot boven met één lange rij koperen knoopjes gesloten Een nadeel hiervan is dat je 's morgens een kwartier vroeger moet opstaan om al die knopen vast te maken Maar wie in de mode wil BIJBLIJVEN, moet bij alles wat hij doet BLIJ BLIJVEN Het jasje is ook enigszins ge tailleerd. De kraag, sluitend tot aan de kin, is van donkerrode stof evenals de zakkleppen en de manchetten Dan als laatste nog een tip voor de komende zomer. Een zwembroek met brede bretels Deze nieuwe creatie zal volgens de mode-ontwerpers geweldig inslaan Dus als alles volgens plan verloopt zal iedereen deze zomer in bretels te water gaan. Peter 31 WIE VERZINT HET LEUKSTE ONDERSCHRIFT? Tijdens het, alweer enige tijd ge leden gehouden, carnaval heeft de fotograaf Bert Sprenkeling van Het Parool in Den Bosch onder staande foto geschoten. Wij von den dit een meesterlijke plaat, maar wisten er geen passend on derschrift bij te bedenken. Nu vragen wij aan iedereen van alle brouwerijen: Wie verzint voor ons het leukste en meest passende onderschrift? Degene die de beste inzending stuurt, mag kiezen tussen de vol gende twee prijzen: Een cadeaubon van f 7,50; een handdruk van alle jeugd- redactieleden. Alle inzendingen moeten uiterlijk 7 april a.s. in het bezit van de redactie zijn.

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 32