we starten... jeugdrubriek onder redactie van: jan van dungen, rudie van eekert, hans jonkers, marie-anne slinger, peter steenbekkers, greet de klerk, ad sinkeldam, els küper, dick van yperen, jos berlo, aart koopmans, cor Eind vorig jaar is er een beroep gedaan op de jongeren van ons bedrijf, om te komen tot een eigen rubriek in Vers van 't Vat. Er bleek voldoende animo te bestaan voor zo'n rubriek. Nu is het zover, dat wij ons aan jullie kunnen voorstellen. Allereerst willen wij vanaf deze plaats de heer Bruggeman hartelijk dank zeggen. Hij heeft ons op gang geholpen en zijn vrije tijd ervoor gegeven. Mijn heer Bruggeman, heel hartelijk dank! Waarom een eigen jongerenhoek? Omdat de jongeren wat aantal betreft goed vertegenwoordigd zijn in ons be drijf en ook omdat de jongeren graag een eigen stempel drukken op de dingen die hen interesseren. Waarom de jongeren van Amsterdam, Rotterdam en Den Bosch als een een heidspresentatie? Dit is zuiver om con tacten te leggen tussen de brouwerijen onderling, met de gedachte, dat we één spreekbuis willen zijn voor één bedrijf, en niet voor drie brouwerijen afzonder lijk. Hopelijk genieten jullie van de komende artikelen. Wij van onze kant doen ons best. Wij gaan dus starten. De motor moet nog even warm lopen! Pratottrazuwbamwhoemtrala! Je hoort het goed: een nieuw geluid! Broeroewazuwlatrawoh. We gaan onze eerste ronde draaien. Rijden jullie mee? Enne schrijf ook eens iets leuks. Kopij is altijd welkom! De jeugdredactie. Op zaterdag 11 februari jl. was de jeugdredactie voor de derde maal bijeen, deze keer in Amsterdam. Jullie zien v.l.n.r.: Ad Sinkeldam, Greet de Klerk, Marie-Anne Slinger, Dick van Yperen, Peter Steenbekkers, Jan van Dungen, Hans Jonkers en Cor Lange. Helaas kon het Amsterdamse lid Aart Koopmans (militaire dienst) niet aanwezig zijn, terwijl de Bossche leden Rudie van Eekert, Jos Berlo en Els Küper eveneens verhinderd waren.

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 29