WAAR WE HEEN GAAN, HEINE De Bierkoets in Venlo, 6 februari. Onze aanhanger-reclamewagen reed op 4 februari in Eindhoven, op 5 februari samen met een vrachtwagen van de firma Beiten in Maastricht en op 6 februari in Kerkrade. Meer dan een miljoen paar ogen hebben tijdens het Car naval van dit jaar gekeken naar de Heineken deelname in een van de achtentwintig optochten waarin ons merk vertegenwoordigd was. Deze schatting is aan de voor zichtige kant, het kunnen er ook enkele honderduizen den meer geweest zijn. Want niet alleen in Brabant en Limburg, maar ook in Overijssel, met name in Twente, en in enkele plaatsen in Gelderland trok de bonte stoet van jolijt en groteske figuren door de straten van dorpen en steden. En overal waren tien-, ja soms honderd duizenden mensen op de been om, op de tenen en met uitgerekte halzen, maar niets te missen van het spektakel, dat carnavalsoptocht heet. De Heineken bijdrage in Den Bosch, 6 februari, bestond uit deze carnavaleske wagen Het eigen rollend reclamematerieel was in zijn volle sterkte ingezet: de Variomaton, de T-Ford, de Bier koets, de spankar en de aanhanger-reclamewagen. Verder deden vier eigen vrachtauto's dienst als reclamewagens, terwijl nog eens zeven auto's van Heineken agenten met behulp van door ons verstrekte materialen eveneens tot carnavalswagens waren omgebouwd. Evenals vorig jaar waren het de agenten Beiten (Maastricht), Timmermans (Gennep), Vos (Geleen), Van de Westerlaken (Boxmeer), Van Dessel (Halsteren), Veldboer (Oostmarsum) en Visser (Apeldoorn), die voor dit doel een van hun vrachtwagens ter beschikking hadden gesteld. en uit de rijdende Boerenkapel.

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 22