KUMASI, PERSONALIA BUITENLAND met z'n allen op de foto Op 14 januari reisde het gezin van de heer P. I. van der Goes uit Kaduna naar Nederland. De heer W. A. M. van Riet en zijn gezin keerden op 28 januari uit Bujumbura terug naar Nederland. •Uit Kumasi kwam op 31 januari de heer H. F. de Vries met zijn vrouw naar Nederland. Op 2 februari vertrok de heer A. van Dijk naar Burgos om daar te gaan assisteren bij de montage van de nieuwe brouwerij; zijn gezin volgde hem op 17 fe bruari. In Boma werden de heer en mevrouw Sikkema-Den Tuinder op 4 februari verblijd met de geboorte van hun zoon Romke Pieter Frans. Een heuglijke gebeurtenis vond eveneens plaats in Kumasi, waar op 6 februari Madeleine Asantewa werd geboren, dochter van de heer en mevrouw Postma- Keuning. De heer J. Wesdorp reisde op 6 februari naar Zuid- Afrika, waar hij het preventief onderhoud van de brou werij in Johannesburg zal gaan organiseren; zijn gezin volgde hem op 13 februari. •Na genoten verlof keerde ir. C. Scheltema op 8 fe bruari met zijn gezin terug naar Kumasi. Vergezeld door zijn vrouw vertrok op 9 februari de heer W. de Vries weer naar Brazzaville, waar hij naast zijn werkzaamheden als machinist toezicht zal houden op de montagewerkzaamheden. Na genoten verlof arriveerde de heer A. Hiskes op 15 februari weer in Kisangani. Op 15 februari vertrok de heer A. Pat naar Burgos, waar hij tijdelijk als afdelingschef is gedetacheerd bij de Compania Hispano-Holandesa de Cervezas S.A. De heer J. Haring kwam op 15 februari met verlof uit Boma in Nederland aan. Op 16 februari werden de heer en mevrouw Van Riet- Van de Kamp in Aba verblijd met de geboorte van hun tweede zoon, die Niek werd genoemd. Uit Moundou kwam op 17 februari de heer H. Ger ritsen met verlof in Nederland aan. Na genoten verlof reisden de heer en mevrouw T. J. Postma naar Kuala Lumpur, waar de heer Postma de chef-machinist tijdens diens verlof zal vervangen. Op 24 februari reisde de heer H. van Schaik naar Martinique, waar hij als Chef de Production is gedeta cheerd bij Brasserie Lorraine S.A. De heer J. Kreuger en zijn gezin keerden na genoten verlof op 24 februari terug naar Kinshasa. Nog een blijde gebeurtenis valt te melden en wel uit Leiden waar op 25 februari Fabrice Jacob werd ge boren, zoon van de heer en mevrouw Albronda-Sonders. Tenslotte keerden de heer B. A. A. Brandt en zijn gezin na genoten verlof op 27 februari weer terug naar Freetown. Uit Kumasi ontvingen wij weer een ter gelegenheid van Kerstmis vorig jaar genomen groepsfoto van het personeel van de brouwerij aldaar. Op de voorgrond, te beginnen bij x ziet u v.l.n.r. de heren Owusu, verkoopleider; Kraayo, chef brouwhuis en kel ders; Sonowo, brouwer in opleiding; Frimpong, chef laboratorium; Smit, machinist; Olde Bijvank, machinist; Postma, machinist; Cound, verkoopleider; De Vries, chef machinist; De Young, boekhouder; mevrouw Gyang, huisvesting; de heren Reeves, commercial manager; Kruidenier, technical manager; mevrouw Mensah, secretaresse technical manager; en de heren Burik, H.T.B.. tijdelijk verbonden aan K.B.L.; Van Soestbergen, chef bottelarij; Cox, hoofdboekhouder; Essilfie, chef bottelarij; Bandele, personeelschef, Ghansah, chef algemene administratie; Addaquay, verkoper; Larsen- Reindorf, chef inkoop en Gamble, hoofdverkoopleider.

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 19