Afsluiting eerste adoptieprogramma Heineken - St. Janslyceum De zaal in gespannen aandacht voor de woorden van de heer Bartels. De heer Van Nierop tijdens zijn lezing. stellen. Ir. A. M. M. Bartels maakte als voorzitter van de jury de winnaars van deze wedstrijd bekend. De prijzen in de vorm van boekenbonnen werden door mejuffrouw M. Janssens aan de winnaars overhandigd. De rector van het St. Janslyceum, dr. Ch. P. H. Pacillv sprak tot slot een uitvoerig dankwoord, waarin hij wees op de waarde van het tot stand gekomen nauwe contact tussen school en bedrijf. Hij bracht Heineken dank en sprak de hoop uit, dat het op stapel staande tweede adoptieprogramma even leerrijk en prettig voor beide partijen zou mogen zijn als dit eerste, dat met deze avond een zo feestelijk besluit had gekregen. RvE Na afloop van het officiële gedeelte en tijdens de pauze werd de muziek verzorgd door de Boerenkapel Cambrinus. de zijde van Heineken hartelijk wel kom. Na het welkomstwoord van de heer Gouverneur hield ir. J. A. I. M. van Nierop een lezing met als onderwerp: „De ruimte waarin de mens werkt". Het gezelschap en vooral ook de jongeren volgden deze interessante, maar soms wel bijzonder diepgaande lezing met grote aandacht. Na een korte pauze werd om 20.20 uur de film ..Tokio Olympiade" ver toond. Ondanks de kleine ruimte, waarin deze gigantische film vertoond werd, kwam deze toch volledig tot zijn recht. De film werd door alle aanwe zigen uitermate geapprecieerd. In het kader van het adoptieprogram ma was door Heineken een teken- en opstelwedstrijd uitgeschreven, waarbij de opdracht was een affiche te ont werpen of een sollicitatiebrief op te Mejuffrouw Janssens overhandigt de enige vrou welijke winnaar van de wedstrijd haar prijs. In de kantine van de brouwerij in Den Bosch werd eind vorig jaar het adoptieprogramma St. Janslyceum feestelijk afgesloten. De heer Chr. Gouverneur heette rectoren docenten, leerlingen van de eindexamenklassen van H.B.S.-A en B en Gymnasium A en B en de vele belangstellenden van

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 14