Rectificatie DANKBETUIGINGEN '0.12.66 Yvonne, dochter van F. H. J. Heyneman, fil. Den Haag 15.12.66 Ingrid S., dochter van R. O. T. H. Tjho, centr. lab. 17.12.66 Ingrid M., dochter van H. van Rijthoven, emb. 1. 1.67 Petronella A., dochter van L. P. M. de Jonge, vert, horeca 9. 1.67 Maria W., dochter van J. M. Vaessen, bouwbur. horeca 12. 1.67 Johanna M., dochter van J. Broer, boekh. 14. 1.67 Joost, zoon van C. Varekamp, bott. Den Bosch: 20.11.66 Antonius W. M., zoon van A. M. Tiebosch, bott. 30.11.66 Marjolein G. N., dochter van ir. C. Bremer, prod.leider verp. 1.12.66 Adriana W., dochter van F. M. Stuiver, bott. 8.12.66 Jeanine H., dochter van J. H. Wienen, machinekamer Mutaties: Amsterdam: 30.11.66 C. J. Harmsen, int. dnst prod., naar garage als bijrijder 1. 1.67 J. M. Coesel, techn. dnst., aan- gest. als techn. onderbaas afd. werktuigk. onderh. Rotterdam: 14.11.66 T. Dikken, van bouwk. werkpl. naar proj. afd. 1.12.66 D. L. van Yperen, int. dnst., naar prod. ink. H.T.B. 1.12.66 P. H. M. Kliick, van boekh. naar Hein. Reken Centr. N.V. 1.12.66 H. G. Kranenburg, van techn. opl. naar techn. dnst. Den Bosch 5.12.66 A. J. Anink, van techn. opl. naar prev. onderh. 1. 1.67 E. H. A. Boulet, van techn. opl. naar Den Bosch. Den Bosch: 1.10.67 mej. E. Calbo, van exp. naar budgettering 5.12.66 Ocana Lozano, bott., naar Am sterdam 5.12.66 Robles Garcia, bott., naar Am sterdam 5.12.66 Dona Ortiz, bott., naar Am sterdam Diploma's: Rotterdam: dec. '66 W. H. v. d. Waal, Heineken Re- ken Centr., behaalde het dipl. S.P.D. I dec. '66 N. de Jong'i, adm. alg., behaal de het diploma S.P.D. II dec. '66 F. H. M. Simons, mech. adm., behaalde het dipl. Inleiding IBM S/360 dec. '66 K. J. R. Blaauw, mech. adm., behaalde het dipl. Inleiding IBM S/360 Den Bosch: okt. '66 W. Broess, boekh., behaalde het dipl. S.P.D. I okt. '66 B. Sleeman, lab., slaagde voor het basisexamen techn. chemicus dec. '66 mej. C. de Vaan slaagde voor het basisexamen laborante dec. '66 C. E. Langstraat, tekenk., is ge slaagd voor de Hoger Technische Ba siscursus werktuigbouw van PBNA. Komende jubilea en pensioneringen Vervolg van pag. 21 9 maart: J. Puts, projectenafdeling, Rotterdam, 25 jaar. 16 maart: A. v. d. Waai, boekhouding, Rotter dam, 25 jaar. 30 maart: P. L. J. Cottaar reclame, Rotterdam, 25 jaar. 28 februari: G. H. Smink, interne dienst, Am sterdam, met pensioen. De leeftijd der zeer sterken Op 9 maart a.s. hoopt de heer P. G. Gerritsen uit Amsterdam de leeftijd van 92 jaar te be reiken. Vanaf deze plaats willen wij hem vast van harte gelukwensen met deze dag. In ons kerstnummer van vorig jaar is abusie velijk vermeld, dat de heer C. de Roos op 12 mei 1967 zijn 40-jarig jubileum zal vieren. Dit jubileum hoopt de heer De Roos in het jaar 1971 te vieren. IN MEMORIAM Met ontsteltenis ontvingen wij het be richt van het overlijden op 10 januari jl. van onze Belgische collega en mede werker J. B. Gijsemans Deze plotselinge dood schokte ons allen zeer. Jan Gijsemans is 36 jaar oud geworden. Hij stond bekend als een goede en ijverige werker en een prettige collega. We zullen hem dan ook erg missen. Onze oprechte deelneming gaat uit naar zijn vrouw en drie kinderen. Mogen zij de kracht vinden om dit verlies te kun nen dragen. 's-Hertogenbosch, Afd. bottelarij IN MEMORIAM Wij ontvingen bericht dat op 22 novem ber 1966 de heer G. Peters uit Rotter dam op 83-jarige leeftijd is overleden. Hij was van 12 augustus 1921 tot 1 maart 1948 werkzaam op onze vestiging in Rotterdam. De 19e december 1966 is de heer P. H. Beukers uit Rotterdam op 81-jarige leeftijd overleden. De heer Beukers is meer dan vijftig jaar, namelijk van 28 mei 1901 tot 1 juni 1951, op onze brou werij te Rotterdam werkzaam geweest. Hem was verleend de eremedaille in brons verbonden aan de Huisorde van Oranje-Nassau. lopig nog halve dagen op onze brou werij werken om zo voorzichtig aan het idee te wennen in de toekomst al zijn tijd aan zichzelf te hebben. De heer Bettonvil, die reeds sedert augustus 1957 in onze dienst is, werd in de namiddag met zijn echtgenote door de bedrijfsleider, ir. Ten Brug gen Cate en zijn directe chef ont vangen. Zoals gebruikelijk is vond aan het einde van de middag in de kantine een ontvangst plaats. Bij die gelegen heid spraken de heren Ten Bruggen Cate, Hoogstraten en Kapteijns de heer Bettonvil toe en werd een aan tal fraaie geschenken, waaronder een fiets, overhandigd. De heer Bettonvil bedankte in zijn antwoord allen, die deze dag voor hem tot een onvergetelijke hadden gemaakt. RvE Mede namens mijn vrouw mijn hartelijke dank aan alle sprekers en bezoekers voor de waar derende woorden en de mooie cadeaus die ik mocht ontvangen ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. Rotterdam J. DE LANGE Langs deze weg betuig ik, ook mede namens mijn vrouw, mijn oprechte dank aan directie, bazen en collega's voor de vele blijken van belangstelling en de cadeaus die ik mocht ont vangen ter gelegenheid van mijn afscheid. Rotterdam J. C. MOLIJN Mede namens mijn vrouw wil ik directie, bedrijfsleiding, chef, bazen, voorlieden en het gehele personeel van de bottelarij, hartelijk danken voor de belangstelling en attenties die ik bij mijn afscheid mocht ontvangen. Ik zal deze dag nooit vergeten. Rotterdam J. DE HAAN Mede namens mijn vrouw dank ik directie, chefs en collega's voor de belangstelling en attenties die ik tijdens mijn ziekte en bij mijn afscheid mocht ontvangen. Amsterdam C. A. A. HOLMAN Langs deze weg willen wij onze hartelijke dank kenbaar maken aan allen, die het afscheid van Heineken tot zulk een onvergetelijke gebeurtenis hebben gemaakt. Dit geldt in de eerste plaats allen, die hebben bijgedragen aan het mooie cadeau dat aangeboden is. Tevens echter denken wij aan de velen, die ons ten afscheid de hand zijn wezen drukken. Dank voor alle vriendschap. Wij wensen u en uw gezinnen veel geluk toe. Rotterdam A. P. WEEDA P. WEEDA-MAAN De heren G. Th. Dongelmans, A. A. de Keizer en A. Michel te Rotterdam betuigen gaarne hun dank voor de blijken van medeleven en de attenties die zij tijdens hun ziekte ontvingen. Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, die mijn vrouw en ik na ons ongeval en bij onze thuiskomst uit het ziekenhuis moch- ontvangen, wil ik hartelijk dankzeggen. 's-Hertogenbosch H. TIMS 29

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 31