Personeelsfeest te Rotterdam Palace was weer boordevol Een kijkje in een van de zalen. Zaterdag 21 januari jl. heeft Rotter dam weer zijn personeelsfeest gehad. Dit jaar had men voor de tweede achtereenvolgende maal heslag gelegd op de zalen van Palace in de Zomer hofstraat. Om even over acht, toen vrijwel alle stoelen bezet waren, be klom de heer Oosterbroek het podium van de benedenzaal om iedereen een hartelijk welkom toe te roepen. En toen begon het. In de bovenzaal zette The Down Town Jazz Band onder leiding van Roefie Heuting de eerste maten in en in de benedenzaal begon het Dans- en Show orkest „.Terry Jox" te spelen. Spoedig waagden de eerste paren zich op de aan, met uitzondering dan wel van de hippe secretaresse. De organisatoren van het jaarfeest in Den Bosch hebben met „Heerlijk duurt het langst" een bijzonder goede greep gedaan. Deze keuze heeft ervoor gezorgd, dat voor het eerst sinds jaren de belangstelling voor het jaarfeest weer was, zoals deze behoort te zijn en „Heerlijk duurt het langst" was goed voor een bijzonder prettige sfeer in de zaal, een sfeer die ook tijdens het zeer geanimeerde bal is blijven hangen en het jaarfeest Den Bosch tot een groot succes heeft gemaakt. Alleen nog één vraag aan de Bossche naren. Is het nu echt zo moeilijk om nog even in de zaal te blijven zitten tot het doek voor de laatste maal is ge vallen?? RvE dansvloer. Natuurlijk bleef het niet bij enkele dansparen. Soms werd het gewoon dringen. De orkesten waren dit jaar met meer show dan we gewend zijn. Dit is speciaal gedaan omdat men vroeger in Flevo vaker heen en weer liep. Omdat Palace overzichtelijker is, blijft men meer op een vaste plaats zitten. De artiesten, die op deze avond op traden, hebben ons veel laten zien en horen. De mannelijke helft van het duo Carlson en Tosca wrong zich in aller lei rare kronkels en bochten (hij leek wel van elastiek) en schoot, met een pistool dat aan een van zijn voeten was bevestigd, vijf ballonnen in één keer stuk. De Wama's deden hun publiek keer op keer in lachen uitbarsten. De inter nationale muzikale (nou ja, muzi kale clowns deden hun best om lekker gek te doen en zijn daar uit stekend in geslaagd. The Shepherds en The Luckberry's brachten op de hun eigen wijze hun liedjes. Al met al was het weer heel gezellig en wij geloven niet te overdrijven, als wij zeggen, dat iedereen flink genoten heeft. Ook dit jaarfeest was zeer ge slaagd en heeft ons niet teleurgesteld in onze verwachtingen. Om tien over drie (voor de meesten veel en veel te vroeg) stonden de bussen klaar om iedereen weer heel huids thuis te brengen. De inspanningen, die de organisatoren zich voor deze avond getroost hadden, waren niet voor niets geweest, en wij willen hen daarvoor dan ook heel hartelijk danken. The Shepherds Een gedeelte van de dansvloer op de begane grond. en de Wama's in actie 23

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 25