PERSONALIA BUITENLAND Op 18 november werden de heer en mevrouw Rade maker-Van der Vlag verblijd met de geboorte van hun zoon Rolf Gerardus Elbertus. De heer G. Koenderink vertrok op 19 november met verlof uit Aba naar Nederland. Na genoten verlof keerde de heer M. A. C. van Riet met zijn gezin op 30 november terug naar Aba. Op 1 december reisde mevrouw M. Phaff-Sparreboom weer naar Freetown, waar haar man al eerder was teruggekeerd. De heer J. Kreuger en zijn gezin vertrokken op 2 december met verlof uit Kinshasa naar Nederland, op 3 december gevolgd door de heer en mevrouw W. de Vries uit Brazzaville. Uit Aba kwamen op 8 december de heer P. J. A. Suykerbuyk en zijn gezin met verlof naar Nederland. De volgende verlofgangers waren de heren A. van Dijk en B. Engel, die op 11 december uit respectievelijk Kinshasa en Singapore vertrokken. Op 15 december reisde het gezin van ir. P. E. Röhrig naar Freetown, terwijl op dezelfde dag mevrouw M. J. N. Rosier-v. d. Veldt en het oudste zoontje van ir. D. van Dam naar Kaduna vertrokken. Eveneens op 15 december kwam de heer K. Verduin uit Lae in Nederland terug. Mevrouw H. Elert-Coeling en haar zoontje reisden op 17 december naar Aba, waar de heer Elert reeds enige tijd werkzaam is. Uit Singapore vertrok op 19 december de heer C. Koopman met verlof naar Nederland. In Burgos werden de heer en mevrouw Voogel-Haring op 19 december verblijd met de geboorte van hun zoon Robert Paul. De heer A. Bots keerde op 20 december uit Aba terug naar Nederland. Op 21 december vertrok de heer E. K. P. Daniel naar Burgos, waar hij als Technical Manager is gedetacheerd bij Compania Hispano-Holandesa de Cervezas S.A. Mevrouw M. G. C. M. Zwart-Wijnhoven reisde op 23 december met haar zoontje naar Moundou, waar haar man reeds enige tijd als machinist werkzaam is. Een heuglijke gebeurtenis vond plaats in Arenzano (Italië). Daar werden de heer en mevrouw Van Donge- Van Santen op 25 december verblijd met de geboorte van hun zoon Roberto. Als laatste in het oude jaar reisde de heer P. van Maarleveld op 28 december naar Lagos, waar hij als machinist is gedetacheerd bij Nigerian Breweries Ltd. Zijn vrouw volgde hem op 28 januari. Begin januari kwam de heer Hiskes uit Stanleyville met verlof in Nederland aan. De heer A. P. van Tricht kwam op 2 januari uit Johannesburg in Nederland aan en vertrok op 9 januari weer naar Burgos, om te assisteren bij de installatie van de nieuwe brouwerij aldaar. Eveneens naar Burgos vertrok op 2 januari de heer T. K. B. Albronda, waar hij werd gedetacheerd bij Compania Hispano-Holandesa de Cervezas S.A. Na genoten verlof keerden de heer J. Schalk en zijn gezin op 9 januari weer terug naar Boma. De heer J. A. Nielsen en zijn gezin reisden na hun verlof op 13 januari weer naar Kumasi. Op 15 januari arriveerde de heer W. J. H. Krüs in Burgos, waar hij is gedetacheerd als afdelingschef. Mevrouw C. W. van Onselen-Bal keerde op 19 januari terug naar Kaduna; zij reisde samen met de heer R. O. T. H. Tjho, die als afdelingschef is gedetacheerd bij Nigerian Breweries Ltd., aldaar. Naar Singapore vertrok op 23 januari ir. F. Lammers; hij is als Executive Engineer gedetacheerd bij Malayan Breweries Ltd. Op 23 januari reisde de heer C. P. A. van Rijn naar Burgos, waar hij zal fungeren als Assistant Installation Manager. De heer A. P. Burik tenslotte keerde op 26 januari uit Kumasi naar Nederland terug. HOOG BEZOEK VOOR KUMASI BROUWERIJ Op 21 oktober van het vorige jaar werd de Kumasi brouwerij vereerd met een bezoek van de heer J. W. K. Harlley, inspecteur-generaal van de Ghanese politie. De heer Harlley is tevens vice-president van de „National Liberation Counsel", de regering die het Nkruma-bewind opvolgde. Als zodanig is hij de op één na hoogste regeringsfunctionaris van Ghana. De heer Harlley werd op de brouwerij welkom geheten door de Joint General Manager/Technical, de heer A. J. Kruidenier. Na een rondleiding door het bedrijf, waarbij de hoge gast zich zeer geïnteresseerd toonde, werden in de ontvangstruimte van de brouwerij verfris singen aangeboden. Op de foto ziet u de heer Harlley, vergezeld van de heer Kruidenier, tijdens de rondleiding door het bedrijf. 1T

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 19