DE HEER R. M. E. VESTERGAARD NAM AFSCHEID Een leven lang in dienst van Heineken toe. Hij deed dat in de plaats van de heer Ton, die door ziekte verhinderd was. De heer Wittert memoreerde, dat de heer Vestergaard. die op I maart 1921 zijn in trede bij Heineken deed, destijds voorbestemd was ge weest voor de diplomatieke dienst. „Daarin zou u het ongetwijfeld ver gebracht hebben", aldus de heer Wit tert, die vervolgens benadrukte dat de heer Vestergaard zijn diplomatieke gaven bij Heineken ten volle had be nut. „Meer dan vijfenveertig jaar heeft u alles gegeven. U heeft een prachtige carrière bij Heineken opgebouwd." De heer Wittert noemde de heer Vestergaard een man uit één stuk, die wist wat hij wilde. Een man ook, wiens kennis van alle commerciële zaken van de grootste waarde is geweest. Daarvoor had de heer Vestergaard zich niet alleen binnen, maar ook buiten onze maat schappij bijzonder veel waardering verworven. Namens de raad van bestuur en de gehele onderneming sprak de heer Wittert zijn erkentelijkheid uit voor het feit, dat de heer Vestergaard toen vorig jaar de datum van zijn pensionering naderde zich bereid had verklaard nog een jaar aan te blijven. „We kunnen hem daarvoor niet dankbaar genoeg zijn", aldus de heer Wittert. die vervolgens er op wees, dat het optreden van de heer Vestergaard niet alleen zakelijk gezien een groot succes was geweest, maar dat hij ook op het gebied van de menselijke verhoudingen bijzonder veel voor onze maat schappij heeft betekend. Aan het einde van zijn toespraak overhandigde de heer Wittert de envelop met inhoud, die zoals gebruikelijk wordt uitgereikt aan ieder die vijfenveertig of meer dienstjaren heeft. De heer Wittert tekende daarbij aan: De heer en mevrouw Vestergaard in gesprek met de heer Weymarshausen. Het afscheid van de heer Vestergaard, sinds 1961 direc teur van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. en daarvoor reeds veertig jaar in dienst van onze maat schappij, vond 22 december van het vorige jaar te Rot terdam plaats. Zo groot was de belangstelling, niet al leen uit Rotterdam, maar uit alle geledingen van de drie brouwerijen, dat zowel de raadskelder als de ernaast gelegen dépendance tot de laatste plaats bezet waren. De heer Wittert sprak als eerste de scheidende directeur De heer Wittert sprak als eerste de scheidende directeur toe. Een vrolijk moment tijdens de receptie. Rechts de heer Kloppenburg,

Vers van 't Vat | 1967 | | pagina 14