TWEEDE JAARFEEST voor onze BELGISCHE WERKNEMERS Omdat in Den Bosch geen zaal groot genoeg is om het gehele personeel, dat wil zeggen ook met onze Belgische werknemers erbij, op een feestavond te ontvangen, werd vorig jaar voor laatstgenoemde groep voor de eerste maal het jaarfeest op eigen bodem georganiseerd. De burgemeester van Poppel met naast hem zijn dochter. Op de voorgrond v.l.n.r. onderpastoor Van Beek en drie De Heineken boerenkapel „Cambrinus" bracht weer het nodige leven in de brouwerij. Poppelse wethouders. enkele relaties uit Poppel en omge ving en het bestuur van de plaatselijke fanfare. De Bossche bedrijfsleiding was vertegenwoordigd door ir. C. Bremer, terwijl verder enkele medewerkers van de afdeling personeelszaken alsook enige bestuursleden van de personeels vereniging aanwezig waren. Voor het feest begon schaarde het hele gezelschap zich naar goed Bel gisch gebruik rond de uitstekend verzorgde dis. Een Belgisch bandje van drie man, later „versterkt" met de Heineken boerenkapel „Cambrinus", zorgde voor de muzikale omlijsting van het feest, dat na de gezamenlijke maaltijd al gauw op gang kwam. De dans vloer was steeds druk bezet en de polonaise en andere dansen vonden gretig aftrek. Het was een echt avond je uit, waarbij het uur van de tap-toe naar veler idee gerust nog enige tijd uitgesteld had mogen worden. Het Belgische bandje, klein maar dapper. Zaterdag 19 november jl. waren onze Belgische werknemers opnieuw en in nog groter getale bijeen in de feest zaal van café „Mitje" in Poppel. In zijn openingswoord behoefde de voor zitter van de personeelsvereniging, de heer H. M. Sikking, deze keer uiter aard niet meer te gewagen van een experiment. Immers, reeds in de loop van het feest van vorig jaar was dui delijk geworden, dat de opzet van een afzonderlijk avondje uit voor onze Belgen volkomen geslaagd genoemd mocht worden. De heer Sikking heette in het bijzon der welkom Poppel's burgemeester J. Haagen en onderpastoor J. van Beek, evenals de nieuwe Belgische werk nemers uit Neer- en Overpelt en om geving, die het jaarfeest voor de eerste maal meemaakten. Onder de genodigden waren voorts 38

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 38