Afscheid J. B. Voormolen WANDELEN IN DE WINTER Woensdag 30 november jl. heeft de heer J. B. Voor molen afscheid genomen van de Rotterdamse bottelarij gemeenschap. Tijdens de ontvangst bij de bedrijfsleiding bleek, dat de heer Voormolen zich na zijn afscheid niet hoeft te vervelen. Vier jaar geleden is hij namelijk met tuinieren begonnen. Al zijn vrije tijd brengt hij in zijn tuin door, waar hij allerlei soorten groenten verbouwt. Aan het einde van de ontvangst dankte de heer Van Rossum de heer Voormolen voor hetgeen deze voor Heineken had gedaan. In kantine „Hollandia" sprak als eerste de heer Van Zetten de heer Voormolen toe. De heer Van Zetten memoreerde dat de heer Voormolen op bijna 57-jarige leeftijd bij Heineken kwam. Hij moest toen geheel over schakelen. omdat hij voordien in de metaalindustrie had gewerkt. Bij Heineken is hij bedieningsman geworden en heeft zich goed kunnen aanpassen. ,,U heeft uw werk voortreffelijk gedaan", aldus de heer Van Zetten, en daar wil ik u graag voor bedanken." Ook mevrouw Voormolen werd in deze dank betrokken, omdat zij ongetwijfeld haar steentje had bijgedragen. Deze dank wilde de heer Van Zetten niet alleen in woorden uit drukken en hij bood mevrouw Voormolen daarom een doos bonbons aan. De heer Van Zetten overhandigde de heer Voormolen een envelop, waarvan de inhoud hem in de gelegenheid stelt in het voorjaar iets te kopen, waarmee het werk in de tuin vergemakkelijkt wordt. Vervolgens sprak de heer Beuzekom namens het ju bileumfonds. Hij hoopte, dat de heer Voormolen zijn tuin af en toe in de steek wilde laten om op de brouwe rij te komen kijken. ,,Ik hoop dat je samen met je vrouw veel plezier zult hebben en je zoveel bonen en aardappelen zult plukken als je er flessen doorgedraaid hebt." De heer Beuzekom bood de heer en mevrouw Voormolen een grote fruitschaal aan. De heer Beuzekom kwam nog even terug, nu met een grote doos, die hij aanbood namens de Algemene Be drijfsgroepen Centrale. De doos bevatte een prachtige taart. Enige tijd later verschenen, tot ieders verrassing, in de kantine enkele heel bijzondere bezoekers, die de heer De heer J. B. Voormolen, die 30 november jl. afscheid nam van de Rotterdamse brouwerij, wordt hier toegesproken door St. Nicolaas. en mevrouw Voormolen een goede tijd toewensten: St. Nicolaas met twee van zijn zwarte knechts. De oude kindervriend dronk nog even een pilsje met de heer Voormolen, waarbij er nogal wat gerstenat in de snor van de Sint terecht kwam. Hierna was men nog enige tijd gezellig bijeen. DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw wil ik directie, bazen, chefs en collega's hartelijk danken voor de belangstelling en attenties die ik bij mijn afscheid mocht ontvangen. J. B. Voormolen Hiermede wil ik allen bedanken die ertoe hebben bijgedragen om de dag van mijn pensionering tot een onvergetelijke te maken. G. J. van Schooneveld Wij ontvingen van de echtparen Koek en Van Rcssum, die in de maand oktober hun gouden huwelijksfeest vierden, het verzoek hun dank over te brengen aan de leden van de raad van bestuur, de directie en het personeel voor de felicitaties en de attenties die zij ter gelegenheid van dit heuglijke feit mochten ontvangen. Langs deze weg wil ik mijn dank uitspreken voor de belangstelling, betoond bij het overlijden van mijn man. Mevrouw J. E. Berends-v. d. Beid Voor de enorme belangstelling, die ik tijdens mijn verblijf in een zieken huis (veelvuldig bezoek, vele attenties in de vorm van fruit, bloemen, enzovoort) en ook nog daarna van vele collega's heb mogen ontvangen, wil ik, nu ik, zij het voor halve dagen, weer op kantoor ben, hartelijk dankzeggen. H. van Zuylen avondje en de lachsalvo's waren twintig minuten lang niet van de lucht. Nadat de heer Hollander vervolgens alle medewerkers van de biljartclub, in het bijzonder het echtpaar Moelee, had bedankt, werden de arbiters en schrijvers verrast met een Delftsblau we Heineken bierpul en hun dames met een boeket. Als laatste sprak namens de spelers de oudste deelnemer, de heer A. C. Hali, die alweer de directie, het be stuur en alle medewerkers uitbundig bedankte voor deze onvergetelijke biljartdagen. Met spijt dat al dit moois nu weer voorbij was, maar dankbaar dat alles zo goed geklopt had, sloot de voor zitter ver na middernacht het kam pioenschap. H. Hoewel wij in het winterseizoen niet als groep naar buiten optreden, kun nen wij individueel toch fit blijven door te wandelen in het winterse landschap, dat een grote bekoring heeft. Een wandeling in het Kralinger Hout bijvoorbeeld, waar door het ontbre ken van bladeren aan boom en struik, heel andere doorkijkjes ontstaan, is een belevenis. Om van een strand wandeling in Scheveningen of Eloek van Holland maar te zwijgen. Mits men goed gekleed is, heeft het wandelen in de winter veel voordelen. Men blijft bovendien in training, het geen juist voor de Vierdaagse lopers, van groot voordeel is. Bij het bestuur is een lijst met alle wandelingen, die door verenigingen worden uitgeschreven. Vraag haar eens aan. Het zal u verbazen hoeveel er in de winter nog te lopen valt! Vooral met de feestdagen, waarop men maar al te dikwijls te veel en te vet eet, is een goede wandeling be vorderend voor het afslanken. Het bestuur wenst leden en donateurs prettige kerstdagen en een goede jaarwisseling. En mocht u, als belangstellende, het voornemen hebben in het nieuwe jaar eens met ons te gaan wandelen, één berichtje aan het bestuur en u ont vangt ons jaarprogramma, dat weer attractief belooft te worden. vdBg 35

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 35