HOOG BEZOEK ter gelegenheid van eerste uitbreiding te Moundou s Eind september bracht de president van de republiek Tchad, de heer F. Tombalbaye, in gezelschap van het staatshoofd van de Centraalafrikaanse republiek, de heer J. B. Bokassa, een bezoek aan de brouwerij te Moun dou. Het bedrijf aldaar, dat op 14 januari 1965 door de heer Tombal baye officieel in bedrijf werd gesteld, is de eerste industriële onderneming van enig formaat in Tchad. Reeds binnen een jaar na de opening bleek het noodzakelijk tot uitbreiding over te gaan. Deze uitbreiding was de aanleiding tot het bezoek van de pre sidenten van genoemde, aan elkaar grenzende landen, die ook op han delsgebied nauwe betrekkingen met elkaar onderhouden. De ontvangst op de brouwerij. Op de voorgrond, tweede van links president Tombalbaye, vierde van links president Bokassa; in het midden de heer Du Pavilion. De bezoekers werden door de heer Gerritsen (in licht costuum) en de heer Du Pavilion (achter hem) rondgeleid. De hoge gasten werden ontvangen en rondgeleid door de produktieleider, de heer Gerritsen en de chef ver koop, de heer Du Pavilion. De uitbreiding betreft een vergroting van de tankkelder, waarin tien ver ticale conustanks met een inhoud van 250 hl elk zijn bijgeplaatst. De foto's geven een indruk van het plaatsen van de vier ton zware tanks op hun voetstuk, een moeilijk karwei, dat in verband met de inwendige be kleding van de tanks met een grote mate van voorzichtigheid en precisie moet worden uitgevoerd. Het optakelen en het uiterst voorzichtig plaatsen van een van de tanks. 11

Vers van 't Vat | 1966 | | pagina 13